logo
Wtorek, 18 luty 2020
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Noszenie telefonu w kieszeni.
Autor: Skrupulant (14 l.) (---.static.system77.pl)
Data:   2018-09-01 09:30

Niby noszenie telefonu w kieszeni powoduje problemy z plemnikami. Mam 14 lat i nie planuje pki co rodziny. Czy noszenie telefonu w kieszeni byo by czym zym? Wiele osb tak robi a mimo to wydaje mi si e rodz im si dzieci wic..

Re: Noszenie telefonu w kieszeni.
Autor: Marzena (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-09-10 22:50

Oczywicie moesz przetestowa noszenie i kiedy przekonasz si, jak na Ciebie wpyno. Niemniej jednak s badania na temat szkodliwoci elektrosmogu i telefonw komrkowych na nasze ciaa. Std te rozsdniej nosi telefon jak najdalej. Ja np. nie nosz go w kieszeni prawie nigdy, zawsze w torbie lub plecaku, byle dalej ode mnie (chocia w sumie nie wiem, czy takie rnice odlegoci maj znaczenie; z drugiej strony, te kilka warstw wicej pomidzy telefonem a moimi narzdami moe robi rnic - licz na to!). Na noc zawsze przeczam telefon w tryb offline. I, oczywicie, mam dzieci - jednak pierwszy telefon dostaam dawno temu, rozmowy i sms-y kosztoway wtedy krocie i nikt z niego tak duo nie korzysta. Dzi mj syn ma 14 lat i te mu gadam o tej szkodliwoci na rodzicielstwo, zreszt 11-letniej crce take ;) Lepiej dmucha na zimne, ni pniej w razie kopotw szuka rozpaczliwie pomocy. ycz podjcia rozsdnej decyzji :)

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: