logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2018-11-07 07:05

Kornelio, trudno się odnieść do Twojego wpisu, ponieważ piszesz głównie o swoich odczuciach, natomiast trochę mniej o konkretach - jakie słowa na przykład dokładnie Cię poniżyły, czy jakie to były obelgi. Jaka była Twoja reakcja. Z jednej strony zachowanie chrzestnego może być nie na miejscu, z drugiej Ty sama przed ślubem możesz być po prostu bardziej wrażliwa emocjonalnie, stąd czasem sami coś wyolbrzymiamy.
Osobiście dziwi mnie chęć przyjmowania błogosławieństwa przez ręce osoby która obrzuca mnie obelgami (przynajmniej w moim wyobrażeniu pojęcia "obelgi"), z drugiej strony pamiętaj jednak że to ważna osoba dla Twojego przyszłego męża i on zna chrzestnego lepiej.
Druga kwestia, to umiejetność przebaczenia, na którym opiera się nasza wiara. Trwanie w nienawiści i zranieniach nie prowadzi do niczego dobrego. Zawsze musimy podejmować trud przebaczenia, zobowiązuje nas do tego modlitwa "Ojcze Nasz".
Życzę Ci pięknego ślubu i pięknych relacji w rodzinie. Pamiętaj, że sami mamy ogromny wpływ na to jak te relacje wyglądają. Ludzie nie są idealni (tak jak i my sami), wszyscy jesteśmy grzeszni, potrzebujemy przebaczenia zarówno od Boga jak i od bliźnich.

 Tematy Autor  Data
 Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Kornelia 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy andrzej 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy kika 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Magdalena 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy MM 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Martha78 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Marek_Piotrowski 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: