logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła.
Autor: Annika (185.13.106.---)
Data:   2019-01-16 02:44

Praktyka zbierania odpustów za Zmarłych jest szczególnie cenna. Oprócz odpustu zupełnego (jednego dziennie), jest możliwość uzyskania wielu odpustów cząstkowych każdego dnia, np. za odmówienie sobie "Pod Twoją obronę" czy np. Litanii Loretańskiej lub też odmówienie sobie czegoś godziwego, jakiejś przyjemności w celu umartwienia się.

Pełna lista odpustów: (klik).

Można też zamówić msze święte wieczyste, jest to praktyka bardzo prosta, ja zamówiłam już za wielu moich krewnych. Takie msze odprawiane są bezterminowo.

Bardzo współczuję Ci Piotrze śmierci siostrzenicy. Jedyna pociecha, jaką mamy to to, że kiedyś nadejdzie moment, kiedy spotkamy się z naszymi Bliskimi, którzy już odeszli.

Dzisiaj możemy ofiarować im nasze serce i wspomniane ofiary (odpusty lub msze), żeby przybliżyć ich moment wejścia do Nieba. Musimy także zatroszczyć się o nas samych, by takie spotkanie w przyszłości było możliwe.

Kościół uczy nas o świętych obcowaniu. My jeszcze na ziemi, czyli Kościół pielgrzymujący, tworzymy wspólnotę Kościoła razem z Kościołem Chwalebnym (Świętymi) i Kościołem Oczyszczającym się (duszami czyśćcowymi). Wspólnotę wiary, wspólnotę również pomocy.

Ten moment, o który pytasz, może jeszcze nadejść. Przykładowo bliska mi osoba przyśniła mi się i otrzymałam znak w postaci snu a jednocześnie podpowiedzi dopiero kilka lat po jej odejściu w bardzo ważnej dla mnie sprawie.

 Tematy Autor  Data
 Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy Piotr 
  Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy Hanna 
  Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy Mateusz 
  Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy Rosalinda 
  Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy B. 
  Re: Siostrzenica zginęła, nikomu się nie przyśniła. nowy Annika 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: