logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak się przygotować na odejście taty?
Autor: Kacperek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-06-23 15:36

Dziękuję za wspaniałe i mądre słowa, ale jednakowoż:

Hanno,
Mój tata spadł z łóżka szpitalnego i wtedy dostał udaru mózgu. Skoro nie teraz to kiedy robić podsumowanie, skoro się dowiedziałem, (dziś) że wszystkie organy powoli mu wysiadają. Lekarz powiedział, że może umrzeć dziś, jutro, za miesiąc, za rok, za 10 lat, ale nic nie powie, ani się nie ruszy, bo ma paraliż. Modlimy się razem z nim przy łóżku, bo jest wierzący :). Jeszcze kilka dni temu się wyspowiadał na Kardiologii, a teraz niedawno na Neourologii ksiądz mu udzielił namaszczenia chorych. A i jeszcze jedno może głupie, ale muszę pani to napisać, jak mama moja kiedyś powiedziała, że modli się, żeby Bóg zabrał Ojca, żeby się nie męczył, to PIERWSZY raz w życiu powiedziałem mojej mamie, że jest po***.

Karolino,
Modlimy się razem przy łóżku taty w szpitalu i tą Koronką do Bożego Miłosierdzia i do Pięciu Ran Pana Jezusowych, i różaniec. Wiem, że nie zostanę sierotą, bo mam mamę, Boga Ojca...

A jeden z braci Taty, mój wujek (tata z nim koty darł) powiedział, że dobrze by było jakby umarł, nawet nie obiecał modlitwy, tylko cieszył by się, jakby brat odszedł. Teraz zadzwonił do nas, i powiedział, że (mój wujek powiedział), że on jest czysty i że przed śmiercią brata chce się pojednać, a pamiętam, jak ludzie na przystanku mi opowiadali, jak mojego tatę wyzywał od hu..., i jeszcze gorszych. Jeśli mogę, to co mi na to poradzicie?

 Tematy Autor  Data
 Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kacperek 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Hanna 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kalina 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy kh 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kacperek 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kalina 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kacperek 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Hanna 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Margaret 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy kh 
  Re: Jak się przygotować na odejście taty? nowy Kalina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: