logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jestem życiowym 'przegrywem'
Autor: lena (---.gtnet.net.pl)
Data:   2019-07-02 23:40

Nudna, mało płatna praca nie rozwija. Nikt nie chce być chomikiem, który biega po swoim kole... Może warto się czegoś innego nauczyć? Niekoniecznie studiować? Są szkoły policealne, gdzie po egzaminie państwowym można zdobyć zawód, jak trafisz na dobre praktyki nabędziesz nowe umiejętności, tylko musisz wiedzieć czego chcesz i mieć cel. Masz marzenia? Czy nie masz odwagi marzyć? Popatrz na siebie z innej strony i zobacz plusy swojej sytuacji.

1. Jesteś facetem - facetom łatwiej znaleźć pracę, mają więcej możliwości (może i frazes, ale takie mam zdanie - dlaczego? to tu nie istotne. Możecie pracować np.jako kierowcy, na budowie itp., w niektórych profesjach niezbędna jest męska ręka.

2. Masz 29 lat - prawdopodobnie jesteś bardziej dojrzalszy i zdyscyplinowany i świadomy przy swoich wyborach zawodowych. Z doświadczenia wiem, że pracodawcy wolą takich pracowników niż tych z pokolenia Z.

3. Co ryzykujesz? Nie masz na utrzymaniu dzieci, żony, zobowiązań może masz kota, albo psa..., bo wiadomo razem raźniej ;-). Nie ryzykujesz "dobrobytu" swojej rodziny, a "dbasz" na razie o swoje interesy. Jak nie podejmiesz kroków do zmiany swojej sytuacji, to NIGDY nie dowiesz się czy warto w życiu coś zmienić, będziesz tkwił jednym miejscu - dokładnie tym w którym się znajdujesz... Jeżeli chcesz zmiany to ją zrealizuj.

Zazdroszcze Ci wieku.

 Tematy Autor  Data
 Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Porażka 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy @#$% 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy refleksja 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Mateusz 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Estera 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy świstak 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Monia 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy lena 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Margaret 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Wojtek 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Lola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Ola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Igor 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: