logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jestem życiowym 'przegrywem'
Autor: Lola (---.pool85-51-119.dynamic.orange.es)
Data:   2019-07-04 13:53

Masz kryzys TRZYDZIESTKI. Znam wiele osob w Twoim wieku niezadowolonych ze swojej zyciowej pozycji. Nas, ¨millenialsow¨ uczono, ze swiat stoi do nas otworem, ze wszystko mozemy osiagnac, wszystko jest na wyciagniecie reki. Idealny TRZYDZIESTOLATEK to przysojniak, po studiach, pracujacy w korporacji, wyjezdzajacy 2 razy w roku na egzotyczne wakacje, a zima na narty. Posiadajacy wlasne mieszkanie i dobry samochod. Oczywiscie kochajacy maz i ojciec, dajacy swojej zonie diamenty na kazda rocznice poznania, a dzieciom najdrozsze zabawki. Tak sie widziales??? No wlasnie. Nikt taki nie istnieje. Nawet RONALDO nie spelnia tych kryteriow, bo jego rodzina jest patologiczna (starsze dzieci bez matki). Kazdemu trzydziestolatkowi czegos brakuje, albo wyksztalcenia, albo pracy, albo znajomosci jezykow, albo wiary w Boga, albo kobiety, albo przyjaciol, albo dzieci, albo rodzicow, albo pieniedzy, albo wyjazdow. Wiesz dlaczego? Bo to jest nie do połączenia. Jesli duzo pracujesz, nie masz czasu dla rodziny. Jesli duzo wyjezdzasz, nie masz kiedy pracowac. Jesli masz dziewczyne, nie masz kasy, bo w nia inwestujesz, itp, itd. Nikt nie ma wszystkiego. I na tym polega nasza frustracja. Uczono nas od malego, ze mozemy wszystko. Nie jestes przegrany, jestes najnormalniejszym trzydziestolatkiem. Zaloz konto na instagramie. Tam wszyscy sciemniaja :) Ale to dobra terapia. Widziales piekny wschod slonca, pstryk zdjecie i na insta. Ciesz sie tym co masz.

 Tematy Autor  Data
 Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Porażka 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy @#$% 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy refleksja 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Mateusz 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Estera 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy świstak 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Monia 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy lena 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Margaret 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Wojtek 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Lola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Ola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Igor 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: