logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jestem życiowym 'przegrywem'
Autor: Ola (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-07-07 10:55

Cześć Kolego,

2.400,00 zł to nie są małe pieniądze, masz 29 lat i jesteś na dobrej drodze by mając ponad 30 zbliżyć się do 3 tys. zł. Ile jest osób zarabiających minimalną krajową? Póki nie masz dziewczyny, żony a potem dzieci doradzam popracowanie nad swoim wykształceniem. Metodą prób i błędów. Nie ma niczego co by Cię interesowało? A może coś związanego z komputerami? Może pójdź na jakiś kurs a potem pomyśl o studiach zaocznych jeżeli jakiś kurs, dana tematyka Ci się spodoba? Jak teraz nie popracujesz nad zmianą to potem będzie Ci coraz ciężej jak zaczną się prawdziwe obowiązki i prawdziwe problemy. Zgadzam się z innymi opiniami, najprawdopodobniej masz w życiu za dobrze i z tej nudy zamiast zająć się działaniem to Ty lamentujesz i to zupełnie niepotrzebnie. Może ktoś potrzebuje Twojej pomocy? Może Rodzicom sprawiłbyś niespodziankę i pomógł w remoncie? Masz teraz sporo czasu na rozwijanie siebie i swoich umiejętności. Siedząc i grając w gry tylko odgradzasz się od realnego świata i uciekasz. Nie szkoda Ci czasu? Można grać, ale trzeba znać umiar. Mieć inne życie poza wirtualnym światem. Polecam też zacząć uprawiać jakiś sport i to regularnie żeby zacząć ćwiczyć silną wolę oraz czytanie książek osób, które w życiu coś osiągnęły np. himalaistów, sportowców. Zaskoczy Cię nie jeden życiorys gdzie ktoś na prawdę z biedy, wydawałoby się marazmu nie do przejścia później w swoim życiu zaczyna "góry przenosić" a jego życie zmienia się o 180 stopni. Zacznij już dziś małymi krokami zmieniać swój świat na lepsze. Zobaczysz, dasz radę. Masz DOPIERO 29 lat. Powodzenia :)

 Tematy Autor  Data
 Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Porażka 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy @#$% 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy refleksja 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Mateusz 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Estera 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy świstak 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Monia 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy lena 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Margaret 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Wojtek 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Lola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Magda 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Ola 
  Re: Jestem życiowym 'przegrywem' nowy Igor 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: