logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Żyję w bólu 24 h na dobę.
Autor: Julia (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-07-07 17:53

Humanx,

odsyłam do wątku dawno temu założonego przeze mnie: (klik).

Bardzo Ci współczuję sytuacji. Ale wierzę, że dasz sobie radę i znajdziesz sposób by w miarę normalnie funkcjonować. Uważam, że powinnaś jak najszybciej poszukać sobie grupy wsparcia wśród osób mających podobne do Twoich problemy czy też kierujących się podobnymi wartościami.

Nie wiem jak potoczy się sprawa z Twoimi przyjaciółmi, z którymi ostatnio jesteś w sporze... Myślę, że dla nich sytuacja jest trudna. Wolą bagatelizować problem tak jakby go nie było. Być może Twoje problemy ich przytłaczają. Może niektórych to przerasta a może niektórzy są po prostu zwykłymi egoistami - gdy egoistami to uważam, że powinnaś odpuścić sobie taką "przyjaźń".

Może nie dają Ci opowiadać o swojej chorobie bo nie chcą żebyś o tym cały czas myślała tylko chcieliby byś myślała o np. przyjemnych rzeczach? Może oni nie chcą słuchać o chorobach... i niestety jeżeli chcesz z nimi przebywać to musisz brać to pod uwagę... Zadaj sobie pytanie czy chcesz takiej relacji poświęcać czas i czy taka forma kontaktu Ci odpowiada. A może brak myślenia o chorobie wśród znajomych nie jest wcale takim złym pomysłem?

Mam nadzieję, że tak jak ja znajdziesz spokój w sercu i z czasem wybaczysz. Bądź wierna swoim ideałom i nie poddawaj się. Nie zmuszaj też nikogo do niczego. Osoby z którymi warto się przyjaźnić same do Ciebie przyjdą, jesteś wartościową osobą. Tylko nie zamykaj się na ludzi, szukaj kontaktu, nawet tego internetowego.

Trzymaj się, pozdrawiam

 Tematy Autor  Data
 Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Margaret 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Hanna 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Margaret 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Julia 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Ј 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Ј 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Julia 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kuba 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: