logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Żyję w bólu 24 h na dobę.
Autor: Julia (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-07-09 23:37

Humanx,

być może masz jeszcze szanse uzdrowić swoje relacje z przyjaciółmi czego Ci życzę z całego serca. Może być jednak tak, że Twoi przyjaciele lub pojedyncze osoby z Tej paczki mają inne poglądy od Twoich i nie odczuwają tak silnych potrzeb jak Ty kontynuowania znajomości mimo tego co Was wcześniej łączyło.

Tego nie wiem.

Spokojem możesz coś zdziałać, robiąc wyrzuty i prawiąc morały możesz jeszcze bardziej zwiększyć przepaść między Wami. Czasem bywa też tak, że gdy pojedyncze osoby z paczki się wykruszają to cała ta paczka na koniec się "rozpada"... Ale nie ma reguły.

Napisałam Ci, że wybaczyłam i że czuję spokój w sercu. Z tym spokojem to chyba nie jest tak do końca bo czasem myślę o mojej byłej przyjaciółce i w tych momentach bywa mi ciężko. Ona nie jest złym człowiekiem ale swoim nieodzywaniem się, obojętnością sprawiła mi dużo bólu. Podobno to my sami dajemy komuś przyzwolenie na ranienie nas. Chciałabym być silniejsza.

Mogę tylko powiedzieć, że cierpię razem z Tobą i osobami, które przeżywają/-ły podobny smutek. Pamiętaj, że po deszczu zawsze przychodzi słońce :), u mnie się wypogodziło mimo, że czasem jakaś chmurka na niebie się pojawi.

 Tematy Autor  Data
 Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Margaret 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kalina 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Hanna 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Margaret 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Julia 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Ј 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Ј 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Julia 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Humanx 
  Re: Żyję w bólu 24 h na dobę. nowy Kuba 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: