logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czy mąż mnie kocha?
Autor: Lola (84.78.242.---)
Data:   2019-08-05 14:40

Wydaje mi sie, ze macie problem z interpretacja Waszych slow i zachowan. Maz boi sie Twojego zrzedzenia, dlatego woli nie mowic Ci wielu rzeczy. W normalnej sytuacji Jesli wychodzi z tata z wesela powinien Cie poinformowac. Moze wolal nie wszczynac afery? Jesli chodzi o placenie za prad, tez wolal to ukryc. Moze po prostu nie dojrzal do malzenstwa, nie wie jak sie zachowac. Ale Ty mu tego nie ulatwiasz. Wydaje mi sie, ze masz do niego pretensje, ktorych nie rozumie. Ale nie mowisz ich wprost. Jesli jego siostra ma imieniny i chcesz jej zlozyc zyczenia - zadzwon. Jesli ona nie zlozy Tobie w Twoj dZien, to nie musisz do niej dzwonic nastepnym razem. Jak chcesz pierscionek, zabierz meza na zakupy i niby przypadkiem wejdz do jubilera i kup. Albo kup sama i pochwal sie mezowi. Ja tez nie dostalam od mojego kwiatow, ani bizuterii. Kupuje sama, za jego pieniadze. Nie kazdy jest romantyczny. Zadbaj o SIEBIE. Najpierw Ty musisz byc szczesliwa, ale nie uzalezniaj swojego szczesia od rachunkow za prad tesciow, ani od telefonu szwagierki. Lub co lubisz, a nie czepiaj sie meza. Czy gdybys miala zaspokojone wszystkie potrzeby (dostala ten piersionek) czepialabys sie rachunkow za prad? Nie. Czepiasz sie bo Tobie czegos brakuje. Ale maz tak tego nie rozumie. Dla niego po prostu zrzedzisz. Zajmij sie sama realizowaniem Twoich potrzeb. Ty masz racje. Maz sie zle zachowuje, ale jego juz nie zmienisz, ale Twoje podejscie do zwiazku moze sie poprawic, jesli za dasz o siebie nie oczekujac tego od meza.

 Tematy Autor  Data
 Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Floris 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Estera 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Piotr 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy MM 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: