logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czy mąż mnie kocha?
Autor: żona (---.80.32.34.onlinenet.pl)
Data:   2019-08-07 08:37

Lola, chyba źle zrozumialaś to co wyzej napisałam. "Jesli wychodzi z tata z wesela powinien Cie poinformowac. Moze wolal nie wszczynac afery?" - jaka afere? Czy Ty fajnie byś sie czuła jakby Twój mąz, albo chłopak na weselu- zostawił Cie przy stoliku na dłuzszy, mówiąc ze wychodzi do toalety. Nie martwilabys sie co tak długo go nie ma? nie wyszłąbys na zewnątrz popatrzec czy go nie ma? nie zapytalabys gdzie był , kiedy przypadkiem widzisz ze przyjeźdza samochodem?
Jakie afery i jakie pretensje. czy zadowolona byłabyś kiedy dowiedziałabys się ze prąd - zniżke przepisał na rodziców a my w calosci ? były wtedy jakieś taryfy że mozna było miec cos taniej, nie chce sie tu rozpisywać.
Nie chodzi mi też o zaspakajanie potrzeb typu pierścionek, ale kiedy mąż Cię zapewnia ze kupi Ci po slubie - nie uciszyabyś się?
Czy cieszyłabys się kiedy korespondencja po slubie przychodzilaby do jego domu rodzinnego, bo nie chciał by przychodzia tu gdzie mieszkalismy? czy nie porozmawialbys z męzem o tym zeby zmienił adres korespondencji.
jesli chodzi o imieniny - czy skoro od Ciebie sie wymaga byś złozyła życzenia jego siostrze czy miło by Ci było jakby co roku sie o Tobie zapominano?
Nie mam tu pretensji - ale czy tak powinien zachowac się mąż?

 Tematy Autor  Data
 Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Floris 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Estera 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Piotr 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy MM 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: