logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czy mąż mnie kocha?
Autor: Piotr (---.echostar.pl)
Data:   2019-08-10 21:48

Droga Żono, masz słuszne pretensje o zachowanie Twego męża. Nie ma co go tłumaczyć. Jest co najmniej dziwny. Ale wiesz jaka jest recepta? Stara prawda mówi "im więcej stara się jednak strona, tym mniej druga". I tak naprawdę jest, bo jak ktoś biega wokół kogoś, to ten drugi czyje się pewnie i w piórka obrasta. Dlatego przestań się tak dla niego starać. Każe Ci dzwonić z życzeniami? Powiedz, że do Ciebie nie dzwonili, albo żeby złożył od Was. Przestań być popierdółką i odrzuć zachowanie męczennicy, tylko weź się w garść, bądź pewniejsza siebie i bardziej asertywna. Nie pytaj go czy Cię kocha, czy che z Tobą być, że nie pamięta o prezencie na urodziny a mamusi to kwiatki kupuje, Ty mu też ne kupuj, obiad też może sobie sam zrobić, jak to mówią "Bozia rączki dała", a jak w nocy będzie czegoś chciał to delikatnie daj do zrozumienia że wolisz iść spać. Powinno zmienić się jego postępowanie. Jeśli to nic nie da, to przykro mi, ale chyba zostaje staranie się o stwierdzenie nieważności małżeństwa, bo jeśli facet nie walczy o kobietę to znaczny że okłamał ją mówiąc jej, że ją kocha.

 Tematy Autor  Data
 Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Floris 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Lola 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Estera 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy Piotr 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy MM 
  Re: Czy mąż mnie kocha? nowy żona 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: