logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła.
Autor: pusty (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-10-10 00:32

Dziekuje, ze mnie nie potepiacie i nadal chcecie mi pomoc. Tylko atualnie to co dla zwyklych ludzi blache i normalne, dla mnie zdaje sie byc niewykonalne. Nawet z domu nie wychodze, bo boje sie wyjsc z pokoju teraz nawet, siedze jak w klatce, w ktorej nie ma zycia, a w nocy spie z zatkanymi oczami i uszami, zeby mniej sie bac, strasznie boje sie ludzi, wszystkiego, wydaje mi sie ze wszystko chce mnie skrzywdzic. Nawet fizycznie sie zmienilem, zaczalem wygladac tak jak sie czuje, czyli jak trup. Najgorsze jest to, ze mimo swiadomosci co zrobilem przez ten pakt, nadal ciagnie mnie do napisania nastepnego, zeby poczuc sie na chwile chocby lepiej. Dzis jak napadlo mnie uczucie nienawisci do siebie i innych to chcialem znowu napisac go, na szczescie nie zrobilem tego, ale wyslalem smsa z prosba pod numer 666, nie wiem czy potraktowalem to serio, ale przerazilem sie, gdy ten sms zostal dostarczony mimo, ze chyba nie ma takiego numeru. Zaczalem sobie tlumaczyc, ze to nieprawda, ze Szatan tak naprawde nie istnieje i nic mi nie grozi. No naprawde nie widze juz powrotu do Boga, a nawet jesli, to z takim finalem jak za kazdym razem. Czytalem duzo o ludziach w internecie, ktorzy podpisali pakt, jak trudno jest im sie z tego wydostac, ze trwac to moze wiele lat, przy czym moze byc wiele manifestacji Szatana w zyciu (co mnie najbardziej przeraza i sprowadza do placzu). No wiem ze sam jestem sobie winny, ale chyba jedyna mozliwosc jaka widze to, gdy Bog nawrocil by mnie za mnie, ale to niemozliwe, albo wykasowal moje zycie i przeszlosc.
Nawet nie wiem jak wyglada normalne zycie, jak zyja ludzie w moim wieku. Jestem odciety kompletnie od rzeczywistosci. Wiem, ze ludzie rozne bledy popelniaja w zyciu, i w roznych rzeczach sie zatracaja, ale wychodza z tego. Mysle, ze tez bym jakos dal rade moze, gdyby nie to wejscie w relacje z Szatanem.
Pomodlcie sie o mnie, jesli chcecie, zeby Pan Bog przynajmniej sprawil, zeby on mnie nie straszyl.

 Tematy Autor  Data
 Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Igor 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Tomasz 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy stokrotka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: