logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach?
Autor: Wierna (78.9.139.---)
Data:   2019-10-26 22:03

Najsmutniejsze że czujesz, iż ktoś może Cię w ogóle za gorszą uznać.
Również żyję tak jak opisujesz. Przedsiębiorca, podróżniczka, poliglotka z tysiącem pasji, ale przede wszystkim dziecko Boże, bo - na wypadek gdybyś wątpiła, czy takie życie jest mu miłe - Bóg obdarza mnie niewyobrażalnymi łaskami, a do tego odpowiedziami wprost, choć na to nie zasługuję. Uzdrowił mnie z długotrwałych grzechów i prowadzi przez drogę pokuty. Ewelino, za wszystko, co nas spotyka, trzeba Mu dziękować, a nie dołować się oceną. Chyba ważniejsze jest, jak dbasz o relację z Panem Jezusem i ludźmi wokół, a że On zapisuje nas na lekcje miłości np. gdzieś na krańcach świata i w niecodziennych sytuacjach - to też jest łaska. Gdybym zignorowała swój rozwój intelektualny (i duchowy) czy podróże, to np. nie odkryłabym u siebie łaski modlitwy wstawienniczej, choćby za uzależnionych czy zniewolonych przez złego ducha, ponadto możliwości oddania Panu Jezusowi fizycznego cierpienia (z powodu pewnej przypadłości) za bliźnich, nie odkryłabym piękna Nowenny Pompejańskiej i codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu, nie odkryłabym pism Doktorów Kościoła, kultu Michała Archanioła czy świętych z innych części globu, Traktatu św. Ludwika de Montfort... to tylko ułamek tej wspaniałej drogi, jaką zaproponował mi Pan. Piszesz o językach obcych, uśmiechnęłam się, gdyż znów - dzięki ich znajomości nauczyłam się np. języków biblijnych bardzo szybko: to pomaga mi w zgłębianiu Słowa Bożego, w praktykowaniu codziennej Lectio Divina. Pisałam kiedyś świadectwo "Poruszając niebo i ziemię" na forum Nowenny Pompejańskiej, a w istocie kiedyś czepiano się mnie za moje wybory życiowe.
Ważne, w jaki sposób wykorzystasz dane Ci od Boga dary, a nie w jaki sposób ocenią Cię ludzie. Bóg jest ponad schematami, klasyfikacjami. Nie spełniamy tych ról to ok, Pan zawsze może przyszykować dla nas coś wspanialszego, z czego wypłynie wiele dobra. A wiele razy tego już doświadczyłam.
Dużo opieki Matki Bożej! Módl się też do Ducha Świętego, żeby pokazał Ci jaśniej sens Twojego życia i żebyś nie wpadła w pychę, bo o to łatwo, gdy ma się wiele.

 Tematy Autor  Data
 Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ewelina 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Hanna 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Estera 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy zielona_mrowka 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy B. 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Wierna 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ј 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy @#$% 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ewelina 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy G_JP 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy MM 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Marta 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Krys 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Mateusz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: