logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Potraktowała mnie jak stary mebel.
Autor: Jarek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-11-14 21:15

Depresja u mnie jest spowodowana brakiem żony i tym,że popadłem w długi. Bo wszystko źle się ułożyło w moim życiu. Kocham swoją żonę i modlę się o Jej powrót. Gdyby żona nie odeszła to byłoby mniejsze ryzyko wpadnięcia w takie długi jakie mam, teraz, to po pierwsze, po drugie miałem masę upadków w gospodarstwie, co pociągnęło za sobą ogromne straty, po trzecie gdy miałem akurat dużo świń, to cena tak mocno spadła, że nie wracały mi się nawet koszty ich wyprodukowania i były następne straty, po czwarte dzierżawię sporo ziemi i choć dopłaty mnie się należą to ich nie dostaję, tylko biorą je właściciele, bo inaczej nie idzie się dogadać. i tu są kolejne straty, i właśnie ta zła sytuacja materialna jest w głównej mierze odpowiedzialna za moją chorobę. Mnie ogólnie to nie brakuje towarzystwa, tylko pomocy w gospodarstwie,w którym mam tyle pracy, że nie mogę dać sobie rady, a stan mojego zdrowia tylko tę sytuację pogarsza. Powiecie abym poszukał sobie pracownika, tylko, że mnie na niego nie stać. Mój ojciec gdy był w moim wieku też był chory na depresję, ale On wtedy nie był sam. Miał 2 synów, którzy pracowali w gospodarstwie i żonę. Mógł spokojnie dochodzić do zdrowia, a i miał dla kogo żyć. A ja jestem sam i nie jest ważne, że jestem chory, i tak muszę iść do pracy i zrobić co trzeba, a po drugie nie bardzo dla kogo mam to robić. Tak naprawdę to nie chcę sobie odebrać życia, to jest wołanie o pomoc, a nikogo za bardzo nie obchodzi to jak się czuję i co ze mną będzie. Chciałbym zobaczyć moją córkę jak będzie już dorosła, na jaką kobietę wyrośnie, może zobaczyć wnuki, gdy Pan Bóg Ją nimi obdarzy,

 Tematy Autor  Data
 Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Mateusz 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Agnieszka 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Tomasz 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy B. 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Agnieszka 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Margaret 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Ј 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy M. 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Ј 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Ј 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Ј 
  Re: Potraktowała mnie jak stary mebel. nowy Jarek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: