logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha?
Autor: Asia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-01-18 13:50

Jak sobie radzić? Porozmawiaj z Nim o tym. Powiedz Mu jak się czujesz, co czujesz. Poproś Go, żeby cię przytulił, żeby pozwolił ci odczuć swoją obecność. On cię bardzo kocha. Bardzo. Tak bardzo, że już bardziej nie można. I nic nigdy tego nie zmieni. Zawsze będzie cię kochał. Na Jego miłość nie musisz sobie zasłużyć. On cię kocha tak po prostu. Tylko dlatego, że jesteś. I taką jaką jesteś. A w takich momentach kiedy czujesz się w jakiś sposób słabsza, gorsza, mniej wartościowa, kiedy czujesz się niepewnie i jest ci źle, smutno, to wtedy myślę, że tym bardziej. Jeszcze bardziej. On wtedy przytula cię do siebie. Nawet jeśli tego nie czujesz, to tak jest. On jest tuż obok, bardzo blisko. Zachęcam cię bardzo do modlitwy przed obrazem Jezusa Miłosiernego. Nie musisz nic mówić. Po prostu spójrz na Niego. Zobacz, w jaki sposób na ciebie patrzy z tego obrazu. Ile miłości, ciepła jest w tym spojrzeniu. Uklęknij albo usiądź i spójrz na Niego. Albo po prostu pozwól, żeby On na ciebie patrzył. Żeby przytulił cię tym spojrzeniem, objął i przemienił to wszystko, co jest w tobie. Spróbuj, przyjdź do Niego. Pozwól Mu się przytulić.

 Tematy Autor  Data
 Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Zagubiona :((( 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Kalina 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Asia 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Marek 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Marcin 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Margaret 
  Re: Czy Bóg mnie jeszcze kocha? nowy Zagubiona :(( 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: