logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Już nie mam sił.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-02-08 17:04

"A gdzie mam wiać? Pod most. Każdemu łatwo mówić: wyprowadź się z domu."
Czy to pretensje wobec udzielonych rad? Ewelina, spróbuj nie jeżyć się na starcie do tego co piszemy, tylko czytaj na spokojnie, pozwól by temat przepracował w głowie.
Przekreślasz podane propozycje. A czy nie lepiej byłoby przemyśleć i chociaż podjąć próbę, zrobić rozeznanie. Wrzuciłam na chybił trafił oferty pracy z zamieszkaniem w województwach centralnych, stadnina koni, gospodarstwo rolne, opieka, pensjonat. Możesz zrobić pierwszy krok, poszukać takich ofert. Można przypuszczać, że np. w stadninie koni obecność zwierząt byłaby do przyjęcia. A jeżeli są to małe domowe zwierzęta, to być może byłaby akceptacja w pracy opiekunki osoby starszej.
Ewelina, ale to Twój wybór, widać nie jesteś jeszcze wystarczająco zdeterminowana.
Tkwisz w nałogu, zwróć się o pomoc do doświadczonych w takiej terapii specjalistów. Jesteś młodziutka, problem alkoholowy może jeszcze nie utrwalony i przy odpowiedniej pomocy szybko z niego wyjdziesz. Nie mam wiedzy na temat terapii osób DDA, ale jest to pewne trudny problem do rozwiązania w samotności.

Druga propozycja jest związana ze szkołą. Masz fajną podstawę, ciekawy profil szkoły, dający spore możliwości na przyszłość. Czy nie jesteś w stanie przysiąść do nauki żeby zdawać maturę? To by Ci otworzyło możliwość dalszego kształcenia i podjęcia stabilnej pracy w przyszłości. Tylko w służbach mundurowych jest bezwzględny warunek - zdrowie psychiczne, a uzależnienia rujnują psychikę. Zastanów się, co tracisz przez chwilową ułudę ucieczki od problemów, w alkohol czy inne uzależnienia.

 Tematy Autor  Data
 Już nie mam sił. nowy Ewelina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kamila 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kalina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
  Re: Już nie mam sił. nowy Ewelina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kalina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
  Re: Już nie mam sił. nowy Marzena 
  Re: Już nie mam sił. nowy Margaret 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: