logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Już nie mam sił.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2020-02-09 19:16

"nad tym polega DDA"
na mojej terpaii grupowej DDA zwykle było tak, że kiedy jedna z dziewczyn (podkreślam: wszystkie z DDA) coś mówiła, grupa dzieliła się na części:
a) ja też tak mam
b) ja mam zupełnie odwrotnie
c) nie wiem o czym mówisz, mnie ten problem nie dotyczy.
Terpaeutka wyrażnie podkreślała, żeby nie fiksować się na tym "jestem DDA, więc mam taki i taki problem", co Ty akurat robisz. Nie tędy droga, Ewelina

Skoro masz prawo jazdy, to możesz pracować np. jako osoba dowożąca jedzenie, kurier. Jest na to zapotrzebowanie

Szkołę skończyłaś chyba 2 lata temu. Do matury mogłaś podejść rok temu, w tym roku teżjeszcze można złożyć deklarację.
Bez matury można iść do szkoły policealnej.
Mówiłaś lekarzowi, że leki źle na Ciebi e działają, czy po prostu stwierdziłaś, że lekarz się nie zna? Dobór lekóww psychiatrii to niestety loteria - trafisz albo nie. Bywa, że lek z tą samą substancją czynną, ale pod inną nazwą, a wiec z innymi wypełniaczami działa gorzej albo nieco inaczej.
Mama nie może Cię wyrzucić z domu.

"przyjaciół się nie zostawia i nie oddaje"
za słownikiem języka polskiego: przyjaciel: osoba, z którą pozostajemy we więzi opartej na życzliwości, szczerości, sympatii, zaufaniu i wzajemnej pomocy

Znam jedno miejsce, gdzie byś mogła mieszkać za darmo, ale fakt, bez zwierząt.

Ewelina, to nie jest tak, że, jak piszesz "Z każdej strony wszystko się wali". Ty masz wybór, tylko z niego nie korzystasz. Bo wolisz inaczej. Bo wybierasz tak, żeby Tobie było źle. To może jednak jest Ci z tym dobrze...

 Tematy Autor  Data
 Już nie mam sił. nowy Ewelina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kamila 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kalina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
  Re: Już nie mam sił. nowy Ewelina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Kalina 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
  Re: Już nie mam sił. nowy Marzena 
  Re: Już nie mam sił. nowy Margaret 
  Re: Już nie mam sił. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: