logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości?
Autor: słonce (---.ip.oxynet.pl)
Data:   2020-08-21 17:39

,,Piszesz, że to zrobiłaś, ale gdyby tak było, nie dreczyłaby Cię tak ta sytuacja.,,
wszystko tylko psycholog....? Mam znajomego księdza jest jak psycholog pomogł mi. Ale tego nie da się wymazać z pamięci.... Nie nie męczy mnie. Ale przyszło mi mieszkać koło jednego z nich i samo mi się przypomina. Myslisz że tak o pstryknięciem palca się zapomnie?
zawsze będzie się to pamiętać. Co najgprsze nie wszyscy sie zmienili. Jeszcze parę lat temu jedna osoba z podstwówki głupie miny szczalała na mój widok i kogo tu wysłać do psychologa? Owszem większość ludzi się zmieniła być może mają już rodziny ale niestey nie wszyscy się zmienili, i myślisz że łatwe takie to jest. To będzie już częscią życia, można iść do przodu ale czasem samo się przypomnie. A TY jak byś spojrzała na kogoś takiego?

jak miała zgłaszać jak wtedy miałam 15 byłam zastraszana i nie umiałam się zbytnio bronić... Gdybym myśłała tak jak teraz to bym zgłosiła to nawet na policję, Ale wtedy człowiek tak nie myślał. Całe życie się uczy na błędach. Ale nie wszyscy się zmienili. Bóg jednak widze dopuszcza wszystko a to że koło mnie jedna osoba mieszka też dopuścił bo nie wiedziałam nawet. Mogę im wybaczyć ale co z tego jak zaufania już nie ma. Nie ufam tym ludziom. Myslicie że wszystko jest takie proste.

Czuję do nich trochę nienawiść i to jest problemem, nie ufam ich traktuje ich tak jak na to zasłuzyli. Mam problem z wybaczaniem niektórych osób.

Nie umiem do konca wybaczyć tym ludziom bo mam okazję ich widywać, gdydbym mieszkała gdzie indziej było by mi łatwiej, samo miejsce to samo wszystko mi przypomina ale nie zmienię przez to miejsca zamieszkania bo tu mi mi się zycie ułozyło. Wolałabym ich nie spotykać.

 Tematy Autor  Data
 Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słońce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Margaret 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Estera 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słonce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Release 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słońce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy antonima 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słoce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: