logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy.
Autor: Adam (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2021-04-17 21:15

Bardzo miło to słyszeć, ale historia wszędzie się powtarza. Wiele razy chciałem mieć inteligentną osobę, ale nawet jak miałem szanse, to ludzie mi ją zagrzebali. Z resztą ja dziwaczeje i to postąpiło już tak mocno, że nie widzę w sobie tego dzieciaka, który by ciebie zagiął. Gdzie nie jestem, nawet jak jestem obok, wszystko co mówię, robię, to jest najgorsze Usłyszałem wiele na swój temat, ale dziś podobno gościa, który chce mi pomóc, jednocześnie mówił, że jeśli znajdzie inna osobę z głową i zdrowym łbem mnie oleje, to jak przestać być najgorszym debilem i zjechanym łbem. Nie odpowiedział. Ja mam dość, że życie uciekło mi, bo ja wciąż uciekam. ale uciekam, bo tylko jeśli jestem sam, czuje się sobą. Dziewczyna pytała mi kilka dni temu, czemu nie wejdą do mnie do mojego świata? Dziś sama sobie odpowiedziała na to pytanie, bo przyszedłem jej powiedzieć, że nic nie zrobione, że w sumie sprzątały nigdzie. Ona na to, że nie ma siły na dyskusje ze mną.
Wyśmiała mnie, a słuchała tak bardzo dobrze dziewczynę, która ma o mnie nijakie pojęcie, ale pierdzieliła o mnie sporo. Nie znając mnie, wszyscy wiedzą, że jestem przyjechany. Mam dość, a myśli o samobóju się tylko nasilają, bo mnie męczy życie takie, kiedy na wszystko jestem za głupi, byle do roboty się nadaje. To nie myśli, ale fakty. Ludzie na mnie patrzą i mówią, że przecież on przyjechany jest. To krzywdzące, dla waszych oczu, ale tez chciałbym móc podrywać, zdobywać kasę i się edukować i nie czuć, że dla innych i tak jestem za zjechany. Ostatnio ten sam koleś był wstanie mi powiedzieć, że ma byle jaka być, a jak mi nie pasuje, to mogę nie mieć. I rzuciłem, bo sam wymagam, by ktoś normalny nauczył mnie żyć normalnie. A przy takiej osobie dostał bym skrzydeł. Niestety. Nie ma takich. Facet do dziś mi nie odpowiedział, ale nawet nie poprawił zdania za plecami o mnie. Najbardziej bolało mnie w życiu, że przed dziewczyną z którą mógłbym się nawet ożenić, to muszę zrobić z siebie głupka, bo inaczej inni by mi robili problem a ona by krzywo patrzyła i prosiła innych o pomoc. Wiele razy tak miałem. Mam dość. Gimnazjum, gdzie dziewczyny mnie olewały liceum i teraz. Mam 25 lat. Coś ze mną nie tak, ale mam tego dość.. Życie dla życia nie ma sensu, a właściwie życie w ciągłym poniżeniu, cierpieniu ze względu na to, jakim się jest i nie można się zmienić to piekło na ziemi. Mówicie o piekle, gorzej być nie może. A te bzdury o smole i krzykach to bzdura.


Jak mogę mieć inne?
Masz zjechany łeb, ale debil, ciu';;e1E itp.
Wszystko to i więcej całe życie. Cierpie, bo jakiś facet pochodzenia żydowskiego mnie na to skazał. Z chęcią bym popatrzył jak on cierpi. Bycie tego świadomym, co ludzie o tobie sądzą, a jednocześnie nie mogac nic z tym zrobić to piekło. Życie, oddam narządy, serce itp. Bo nie ma sensu kontynuować tego. Naprawdę.


Nie, nie. To nie praca. To się dzieje wszędzie. mam dość.

 Tematy Autor  Data
 Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Kombajn321 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy B. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Pax 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Hanna 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy HalinaMR 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy HalinaMR 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Danusia 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Marcin 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Estera 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Duna 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy jaskółka 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy mary 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Hanna 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Estera 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy DWD 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy A. 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Lena 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Hanna 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy HalinaMR 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Lena 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Mi 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy mary 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Adam 
  Re: Myślę o eutanazji. Szukam pomocy. nowy Sss 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: