logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Komu ma służyć mobilna wersja Forum Pomocy?
Autor: Ј (---.res.spectrum.com)
Data:   2021-05-05 23:10

To pytanie jest zarazem przypomnieniem, że z mobilną wersją Forum Pomocy nadal mamy problem. Nie można zobaczyć aktualnej zawartości stron bez wymuszonego odświeżania. Inaczej mówiąc, jeśli ktoś ponownie (w taki sam sposób) próbuje wejść w miejsce, w którym już kiedyś był, widzi starą zawartość, zamiast nowej.

Mnie to tak bardzo przeszkadza, bo pamiętam o konieczności odświeżania. Pomimo tej niedogodności widzę nieraz przewagę telefonu nad komputerem. Poza tym wiem, jak wymusić na telefonie otwarcie wersji nie mobilnej, która już działa jak należy. Ale myślę o tych, którzy w ogóle nie zdają sobie sprawy, że taki problem w mobilnej wersji istnieje. A zwłaszcza o tych, którzy proszą tutaj o pomoc i mimo że otrzymują rady, mogą ich nie zobaczyć. I zastanawiam się, po co oferować coś, co źle działa od ponad pół roku? Komu właściwie ta mobilna wersja forum ma służyć? Wygodzie wtajemniczonych użytkowników? Osobom czytającym archiwalne wątki, które już nie ulegają zmianie? Jaki jest bilans plusów i minusów? Czy na pewno dodatni?

 Tematy Autor  Data
 Komu ma służyć mobilna wersja Forum Pomocy? nowy Ј 
  Re: Komu ma służyć mobilna wersja Forum Pomocy? nowy Ona 
  Re: Komu ma służyć mobilna wersja Forum Pomocy? nowy Marta 
  Re: Komu ma służyć mobilna wersja Forum Pomocy? nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: