logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga?
Autor: Danusia (178.219.104.---)
Data:   2021-06-26 16:33

zielona :) Znalazłam takie zdanie, które piszesz: '...niechęć do życia i szczerze ostatnio już poczułam że nie mam na nic nadziei. Najpierw ta myśli spotkała się z wielką rozpaczą wewnętrzną, ale później stwierdziłam, że w sumie bez nadziei jest łatwiej żyć bo nie ma rozczarowań, po prostu stwierdziłam, że moje życie jest beznadziejne i tyle.'
Tak w całości Twego postu, to trochę eksperymentujesz, nie wiesz z której strony ugryźć :) Początek w Twojej wierze był dojrzały, wszystko było na swoim miejscu i tak trzymać dalej.
To co Ci wyżej zacytowałam z Twojego pisania, to chyba taki moment w Twoim życiu, gdzie zrozumiałaś może delikatnie Duch Święty Ci pokazał, że Twoje życie jest piękne, bo Bóg do tego życia Cię powołał. Nie musisz się aż tak "gimnastykować" by prostym sercem powiedzieć: Ojcze, kocham Cię tak, jak potrafię i chcę żyć dla Ciebie z całych moich, wątłych sił. To wystarczy i to jest w moim odczuciu ten Twój "brak nadziei", który bym nazwała brakiem kręcenia, manipulowania, a poddanie się woli Bożej. Sama podświadomie uwolniłaś z siebie jakiś sztucznie stworzony przymus.
Największa nadzieja to ta gdzie wiemy, że zmierzamy przez całe nasze życie do Boga. I myślę, że w głębi ją także masz, skoro szukasz, jak dotrzeć do Boga.
Tak, wiem że życie jest trudne, a Pan Bóg cały czas, bez względu na wszystko kocha nas miłością bezwarunkową i naprawdę jest blisko, kiedy się gubimy. Wiesz ile łask otrzymujesz, kiedy przyjmujesz życie z ufnością do Niego?. Wszystko czego doświadczasz jest po to byś kształtowała siebie i innych poprzez obecność. To ma naprawdę sens. Zaufaj.

 Tematy Autor  Data
 Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy zielona 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Kalina 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Mateusz 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Danusia 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Kalina 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy zielona 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Marcin 
  Re: Jak przełamać niechęć do wiary i Boga? nowy Marek Piotrowski 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: