logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d.
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2021-10-08 01:17

Przeczytałam oba Twoje posty.
Kropla drąży skałę i może być tak, że i jego wytrwałe obstawanie przy swoim przy jednoczesnym braku Twojego veta, w końcu zaskutkuje kapitulacją Twoich zasad.
Piszesz, że do psychologa to nie i w ogóle nie czujesz potrzeby. A ja uważam, że warto skorzystać z możliwości poznania siebie głębiej, bo ta sytuacja sugeruje, że możesz być w jakimś stopniu łasa na zainteresowanie mężczyzn, nie zważając na jego jakość. Na poziomie świadomym, odrzucasz, ale tuż pod powierzchnią nie pozostajesz obojętna. Łechce Twoje ego, próżność. To nie zarzut, każdy to ma, tylko kwestia, aby wzmocnić się na tyle, odbudować swoje poczucie własnej wartości, by uniezależnić się od ocen zewnętrznych, zwłaszcza jeśli celują w powierzchowność.
Każde spotkanie innej osoby, zwłaszcza trudne i bolesne, uczą nas o sobie samych, pokazują nam nasze deficyty. W dążeniu do samorozwoju, potraktuj to jako cenne doświadczenie, okazję do zastanowienia się, ale nie idź z tym człowiekiem dalej tą samą drogą, aby Cię nie zwiódł. Nad resztą pracuj sama, najlepiej przy wsparciu profesjonalisty.

 Tematy Autor  Data
 Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Hanna 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Marysia 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Hanna 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy Bea 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy ania 
  Re: Znajomy mi powiedział, że nie znajdę męża - c.d. nowy komputer zapomiał 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: