logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Nie chcę swoich dzieci
Autor: Joanna (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-10-14 22:25

Joanno, teraz tak piszesz, bo przez depresję widzisz i czujesz wszystko inaczej. Ale za jakiś czas zobaczysz to wszystko w innych barwach, stopniowo coraz jaśniejszych. I wtedy przypuszczam, że bardzo byś żałowała tej decyzji o oddaniu dziecka. I na pewno chciałabyś je odzyskać. Zresztą ma przecież tatę i resztę rodziny, którzy chcą się nim zajmować i robią to, więc dlaczego miałabyś je oddawać. Nie jesteś sama. Dobrze, że masz wsparcie rodziny w opiece nad dziećmi. To, że są blisko. To duży plus. Nie obwiniaj się za brak uczuć w stosunku do dzieci. Jak leki stopniowo zaczną działać, to na pewno wszystko się zmieni. Teraz jest ciemno, nie widzisz wyjścia, ale "po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój". Uwierz w to, że w Twoim życiu za jakiś czas znów zaświeci słońce. I wtedy znowu się uśmiechniesz i przytulisz mocno swoje dzieci. To są takie małe słoneczka, które pojawiły się w Twoim życiu. Które Bóg Ci przysłał. Jakby zapalił na Twoim niebie. Teraz na tym "niebie" widzisz tylko chmury. Ale one miną. I wtedy dostrzeżesz te dwa słoneczka, które uśmiechają się do Ciebie i dotykają Cię swoimi promyczkami. I Ty też uśmiechniesz się do nich. Wierzę, że tak będzie.

Będę pamiętać o Tobie w modlitwie.

 Tematy Autor  Data
 Nie chcę swoich dzieci nowy Joanna 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Estera 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Karolina 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Marek 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Joanna 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Halina 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy patrycja 
  Re: Nie chcę swoich dzieci nowy Joanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: