logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha?
Autor: Zgarbiony (---.9-2.cable.virginm.net)
Data:   2021-11-10 20:51

Jestem jak fala lub letni w wierze. W liście św. Jakuba jest napisane żeby prosić Pana Boga o mądrość, On chętnie daje i nic nie wspomina. Ale jeśli jest ktoś jak fala zmienny nawet niech nie myśli że zostanie czymś obdarzony. Co moge zrobic jesli jestem wierzący, przynajmniej tak mi się wydaje, odmawiam różaniec, przyjmuje Eucharystię, czasem pojde do spowiedzi i nawet już mialem wrażenie a może i to nie wrażenie że nawiązałem jakąś więź z Panem Bogiem czy z Matką Boska, pokornie odmawiając modlitwy czy znoszą trudności. Staralem się z całego serca być jak najbliżej Świętej Trójcy i Maryi, bralem sobie do serca Slowo Boże oraz orędzia, ostrzeżenia, rozmawiałem w sercu z Bogiem. Mialem wrażenie że jest to więź. Tyle że czasem kiedy mam wiele steresu i niepowodzeń zdarza się tak że nie wytrzymuje tego i zaczynam wyklinac, wyrzucać całą złość skumulowana we mnie, zaczynam gardzić i powątpiewać, rozpaczać i obrazac Boga, wracam do grzechu. Już nie potrafie czuć skruchy i pokory, choć bym chcial naprawic ale rozumiem że jestem taki jak w liście Św Jana, raz taki, raz taki. Znam wszystkie juz tematy na temat wiary, próśb do Boga, cały internet przetrzasnalem w poszukiwaniu odpowiedzi. I nie znlazlem odpowiedzi dlaczego Bóg mnie nie wysłuchuje i nie spełnia moich próśb. Znam to prosicie a nie otrzymujecie, gdyż nie umiecie prosic... itd wiec prosiłem o łaski, o pokój na świecie, modliłem się za kościół, księży, za wynagrodzenie zniewag jakimi obrażamy Pana Boga, a jednak w moim życiu coraz bardziej zaciska się pętla. Coraz większe tarapaty finansowe, coraz to więcej spłat, a zarobki te same. Wiec jeśli Pan Bóg pomaga ale nie kiedy tego oczekujemy a w wyznaczonym czasie, więc tego czasu nie wiele zostało nim wyląduje na bruku. Zrobiłem szkolenie żeby móc więcej zarabiać ale nikt nie chce dać pracy komuś bez doświadczenia. Wiec kiedy mnie Pan Bóg wysłucha?

 Tematy Autor  Data
 Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Zgarbiony 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy nowy 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Hanna 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Karol 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy komputer zapomiał 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy komputer zapomiał 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy A2 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Estera 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Karolina 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy autor z II wieku 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy kobiecymokiem 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy Jasna 
  Re: Kiedy mnie Pan Bóg wysłucha? nowy komputer zapomiał 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: