logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki.
Autor: Danusia (178.219.104.---)
Data:   2022-05-14 20:04

Karolino, jesteś wspaniałą osobą ale bardzo surową wobec siebie samej.
Czy masz przyjaciół, względnie przynależysz do grupy osób myślących podobnie jak Ty ?
Powiem Ci tak, przeżyłaś, nie masz chyba wątpliwości, zauroczenie. Poza tym pamiętaj, że przeciwieństwa się nie dopełniają, ale już podobieństwa "wróżą" dobrze dla związku. Poczułaś jednak smak odwrotnej natury, jaką posiadał wymieniony kolega. I to bardzo Cię pociągnęło w jego kierunku, bo sądziłaś, a może nadal tak myślisz, że on Cię odmieni i Ty staniesz się taka bez hamulców czyli bez kontroli i wyobraźni w temacie. Nie dałaś się sponiewierać i to jest Twoje zwycięstwo.

To co zrobiłaś, to wielka odwaga. Ponieważ kobiety są z natury bardziej uczuciowe więc bardziej z tego tytułu cierpią.

"Uciekłaś w modlitwę" i zapewniam Cię że owoce tejże "Tajemnicy Szczęścia" Świętej Brygidy szwedzkiej poznasz w swoim życiu. Ja też ją zmawiałam, to piękna modlitwa Męki Pańskiej.
Diabeł nie może znieść że "ocalałaś" i stąd masz tyle wątpliwości, bo rzeczy nadprzyrodzonych, duchowych nie możesz rozeznawać w sposób naturalny.

Musisz przytulić się do Serca Jezusa i prosić o pokój w swojej duszy. Pamiętaj, że skoro nie staliście się parą z tym kolegą, to znaczy że to nie było Bożą wolą, a jedynie próbą dla Ciebie, a świadectwem przyzwoitości dla tego kolegi z Twojej strony.
Jemu "chwała", że Cię nie sponiewierał, bo są i tacy ludzie, którzy świetnie manipulują, by doprowadzić do upadku osoby. To takie dzieci diabła.
Korzystaj często z sakramentu Spowiedzi Świętej, a Bóg da Ci siłę w sakramencie
Eucharystii.
W aktach strzelistych wołaj do Boga, Jezu uwolnij mnie od .... powiedz imię tej osoby i w drugą stronę Jezu uwolnij (Wojtka) ode mnie. I zobaczysz, że to zadziała. Jesteś nękana przez Złego.
Ta modlitwa o uwolnienie właśnie ma na celu oczyszczenie tej relacji. Nawet jeśli on jest już po ślubie cywilnym, ma do tego prawo, bo takie ma wybory, co nie znaczy, że w życiu możesz mu wyprosić nawrócenie do Boga.
Przed nami całe życie i nie wiesz, bo nie masz takich wglądów w przyszłość Twoją i jego. Skoro się wasze drogi skrzyżowały to dla osób wierzących nie ma przypadków.
Karolinko, więcej wiary w siebie, a wszystko będzie dobrze. Koniecznie szukaj wspólnoty ludzi, którzy nie będą Cię niszczyć ani plątać. Nie pozwól na to.
Szczęść Boże

 Tematy Autor  Data
 W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki. nowy Karolina 
  Re: W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki. nowy Danusia 
  Re: W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki. nowy Jola 
  Re: W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki. nowy Justyna 
  Re: W danym momencie modlitwa może mieć złe skutki. nowy Karolina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: