logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu
Autor: MichalWarszawa (---.play-internet.pl)
Data:   2022-06-05 10:54

Do wszystkiego trzeba dorosnąć, nawet do bycia z drugą osobą. Skoro ma doświadczenia to niech Ci powie. Tak jak już ktoś wspomniał choroby weneryczne też bywają. Ty sama musisz podjąć decyzję czy diody się świecą i trzeba je wyrwać czy też może dobrze robią, że się świecą. Decydujesz się na to na wiele lat. Opowiem Ci z mojej perspektywy. Wiem że takie historie bardzo ranią duszę. Spotkałem kiedyś dziewczynę, która miala ciężka przeszłość za sobą, przyznawała się do wszystkiego etapami. Wiedziałem, że można iść na modlitwę uwolnienia. Nawet mówiła, że chce mi to wszystko wynagrodzić. Do czasu aż zmieniła zdanie. Teraz już nie chce mi nic wynagradzać a ja mam wrażenie, że duchowo jest cały czas obciążona. Próbowałem się z nią dogadać przez kilka lat ale się nie udało. W efekcie pewnie już nikogo sobie nie znajdę, przez jeden głupi błąd. Polegał on na tym, że ludzie się zmieniają. Zmieniają się ale nie często niestety.

Pozdrawiam

 Tematy Autor  Data
 Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Magdalena 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Bea 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Lola 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy Magdalena 
  Re: Chłopak nie postrzega czystości w szerokim tego słowa znaczeniu nowy MichalWarszawa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: