logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym?
Autor: Łucja (---.play-internet.pl)
Data:   2022-09-26 14:50

Witam,
Od kilku lat jestem w związku. Od niedawna mieszkamy wspólnie. Oboje tego chcieliśmy. Tylko niestety rzeczywistość wygląda tak, że jestem w sumie sama ze wszystkim. Mój narzeczonych bardzo często wychodzi, jakby nie chciał spędzać ze mną czasu. Nie angażuje się w obowiązki domowe, we wspólne życie. Żyje swoim życiem. Próbowałam wiele razy z Nim rozmawiać, mówić mu o problemach, o tym jak ja się czuje. W zasadzie ciągle chodzę smutna i płaczę bo boli mnie jego zachowanie, brak jego i to że nasz związek umiera. Jak grochem o ścianę. On twierdzi, że ma dość bo ciągle jestem nieszczęśliwa, ale nie robi nic żebym tak się poczuła szczęśliwa. Bardzo się zmienił, kiedyś bardzo był zaangażowany, radosny, pełen motywacji. Mam wrażenie jakbym była z kimś innym kogo poznałam i pokochałam. Mówiłam mu o tym wiele razy. Rzucił chłodno, że muszę się z tym pogodzić.
Jestem już u kresu, kocham go i zależy mi na nas, ale nie wiem już jak dotrzeć do niego. Mam wrażenie czasami, że On tak zachowuje się specjalnie, żebym odeszła i mógł powiedzieć innym, że to przecież ja odeszłam, nie chciałam go, byłam z nim nieszczęśliwa. Tak żebym to ja była winna, jak zawsze we wszystkim. Czy jest sens nadal trwać w związku? Co mam robić?

 Tematy Autor  Data
 Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Łucja 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Rrr 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Hanna 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Jola 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Alina 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Estera 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Hania 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Dorota 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy Mt 5, 27-30 
  Re: Jak jednocześnie mieszkać razem przed ślubem i być szczęśliwym? nowy klarysa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: