logo
Wtorek, 29 listopada 2022
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 Moje małżeństwo się sypie.
Autor: Krzysztof (---.wtvk.pl)
Data:   2022-11-20 16:40

Ostatnio trace wiarę. Nie mam siły się modlić, chodzę cały czas podenerwowany i smutny. Mam żonę i mówię Jej o tym że tak się czuje ale jakoś nie wie jak mi pomóc. Wiec może tutaj mi ktoś podpowie. Czuje że moje małżeństwo się ostatnio sypie. Coraz mniej rozmawiamy ze sobą, a jak już zaczynamy to zwykle kończy się na kłótni. Nie modlimy się razem, na msze niedzielną chodzę tylko ja. Bliskości w naszym małżeństwie też już nie ma. Skończył się 3 lata temu. Rozmawiałem ż żoną że brakuje mi bliskości ale tylko słysze żę pewnie wróci jak dziecko nie będzie już z nami spało. Boje się że może być już za późno.
Prosiłem żonę żebyśmy dołączyli do wspólnoty małżeństw w kościele, ale jest niechętna. a ja już nie mam siły prosić o to bo chciałbym żeby to żona chciała iść dlatego bo tak chce a nie dlatego bo ja tak chce. Dodatkowo żona często rani mnie słowem ale tłumaczy sie tym że tak reaguje na złość.
Modlitwa mi jakoś nie pomaga bo czuje że Bóg zapomniał o mnie. Czuje że jestem sam i nie mam siły żyć. Pomagają mi trochę filmy religijne ale czuje że jestem sam w tym że filmy oglądam sam a powinienem z żona ale dla Niej takie filmy są nudne i woli horrory.
Mi troche pomagają te filmy ale często tak mam, że czuje ludzie z tych filmów opowiadają że Bóg ich dotknął, że czują że Bóg ich kocha a ja takiego czegoś nie mam. Mimo że chodze na msze to potem i tak chodzę smutny. Przez ostatnie wydarzenia w kraju tj pandemia i wojna na Ukrainie zobaczyłem że moja wiara jest bardzo słaba bo wtedy zamiast ufać Bogu to żyłem w ciągłym strachu.
Dodam, ze staram sie chodzić co miesiąc do spowiedzi ale przez to że ostatnio moja wiara ucierpiała, myślę żeby dać sobie spokój na jakiś czas ze spowiedzią.
Czasami chodzę na msze o uzdrowienie i tam też słyszę że Bóg uzdrawia teraz taką i taką osobę a ja bym chciał żeby dał mi szczęście. Żeby moje małżeństwo znowu ożyło. Żeby było takie jakie Bóg chciał. Chciałbym żeby powiedział że mnie kocha.
Wiem, ze moja wypowiedź jest chaotyczna i mało składniowa ale tak się czuje. Proszę Was o jedną Zdrowaśkę za moje małżeństwo za jedno chociaż westchnienie i może coś poradźcie co mogę zrobić.

 Tematy Autor  Data
 Moje małżeństwo się sypie. nowy Krzysztof 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Magdalena 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Estera 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Lola 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Pytanie 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Danusia 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Ewa 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy -ela- 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy Patrycja 
  Re: Moje małżeństwo się sypie. nowy maryla 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: