logo
Czwartek, 09 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie?
Autor: Łukasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-10-17 16:19

Witajcie !
Od dwóch miesięcy spotykam się z cudowną dziewczyną o złotym sercu, przez ten czas zdążyłęm ją pokochać, jej na mnie też bardzo zależy. Razem myślimy o wspólnej przyszłości i chyba nic w tym dziwnego ale własnie tutaj pojawia się problem. Ta dziewczyna ma prorocze sny to też by nie był wiekszy problem, gdyby nie to że poza snami które niewiele znaczą, pojawiają się też sny w których widzi siebie jako siostrę zakonną, widzi Boga który kreśli na jej drodze krzyż, widzi osoby zmarłe. Ja myślę że ona boi się tych snów ale ona twierdzi że zakon może być jej przeznaczeniem od którego nie ma ucieczki, przez co te sny stają się dla niej już obojętne ale z tego co ja zaobserwowałem wynika że skoro się ze mną spotyka to znaczy że nie jest przekonana co do tego swojego przeznaczenia. Powiedziała mi że chce się ze mną spotykać ale boi się że to przeznaczenie musi się wypełnić bez względu na to czy ona tego chce czy nie i jeżeli będzie się temu przeciwstawiać to mi może stać się coś złego. Ja wierze w Boże miłosierdzie i nie boje się ewentualnej kary ale nie wiem co w tej sytuacji mamy robić. Bardzo bym chciał żeby z jej strony zapadła jakaś konkretna decyzja, ona pewnie bardzo by chciała taką decyzję podjąć.
Bardzo Was proszę o modlitwę i oczywiście odpowiedz na ten temat.
Ja właściwie pisze tutaj w jej imieniu dlatego proszę kierować odpowiedzi zwracając się do niej, bo ona to przeczyta.

 Tematy Autor  Data
 Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Łukasz 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Marcin 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Jurek 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Dominika 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Przemek 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy Judyta 
  Re: Czy istnieje przeznaczenie do życia w zakonie? nowy ofca 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: