logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dzięki, że jesteście...
Autor: Szukający DROGI (---.uni.lodz.pl)
Data:   2004-02-08 21:04

Wiecie, zaczynam dostrzegać na nowo, że Bóg rzeczywiście działa w moim zyciu. A to wszystko dzięki temu, że jesteście. Wprawdzie jak na razie w praktyce niewiele się zmieniło - ale zyskałem chęć i motywację do walki o swoje życie. I znowu widzę, że mam Wszechmocnego sojusznika w tej walce - Jezusa.
Jestem właśnie jakiś czas po spowiedzi i od kilku(nastu) dni dość często czytam sobie tę waszą/naszą :) stronkę - zwłaszcza "Forum Pomocy". Czytam i czuję, że odżywam - świadomość tego, że są gdzieś ludzie, którzy gdy człowiek pobłądzi pomogą znaleźć wyjście z sytuacji naprawdę dodaje otuchy.
Proszę jeszcze o modlitwę, żebym znalazł drogę i siłę do rozwiązania tych moich większych i mniejszych problemów.
Pozdrawiam wszystkich

 Re: Dzięki, że jesteście...
Autor: Martina (---.ny325.east.verizon.net)
Data:   2004-02-09 13:20

Wlasnie zaraz ide na Msze Sw. Juz sie modle za Ciebie :). Niech Cie Chrystus i Matka Boza prowadza!

 Re: Dzięki, że jesteście...
Autor: Tomek (---.pl)
Data:   2004-02-09 14:18

ja również Tobie dziękuję, że chcesz dziękować - co prawda Bogu wszyscy winniśmy dziękować, ale człowiekowi też potrzebne są podziękowania, aby wiedział, że jego bycie jest doceniane i zauważone przede wszystkim
Z Bogiem
Tomek

 Re: Dzięki, że jesteście...
Autor: takamala17 (---.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2004-02-09 23:40

Jak to w praktyce niewiele się zmieniło? A to, że masz większą chęć do życia niż dawniej to mało? ;) chwała Panu za to, co Ci uczynił ;)
pozdraiwam

 Re: Dzięki, że jesteście...
Autor: Jurek (---.gw.connect.com.au)
Data:   2004-02-10 01:25

Drogi Szukający DROGI,
Szukaj a znajdziesz. Poszukaj grupy modlitewnej, (Neokatechumenalnej, Charyzmatycznej) a tam znajdziesz Boga. Bylo to w latach 70-tych, moj brat zaproponawal nam Oaze, do dzis zaluje, ze wtedy zlekcewazylem, albo, ze moze wiecej nie nalegal. Bog jednak jest cierpliwy i czeka, a my jesli szukamy znajdziemy Go. Najgorsza jest obojetnosc.
Mieszka u mnie kolega, nedoszly samobojca, ktory bluznil, potem chcial przylaczyc sie do badaczy Pisma sw i po 48 latach zaczal chyba wierzyc w Boga i chodzi na Neokatechumenalne spotkania. Teraz chce abym mu napisal odpowiedzi do Mszy sw.
Bede sie tez za Ciebie modlil.
jurek

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: