logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak zawierzyć Miłosierdziu?
Autor: EmGie (81.210.15.---)
Data:   2013-05-20 08:34

Po latach duchowej tułaczki, wykroczeń przeciw Bogu, życia w leciwości, czyli bycia koło Boga ale nie z Bogiem, przyszedł czas rozliczeń, nawrócenia, ogromnej chęci życia z Bogiem i dla Boga.
Ale właśnie pojawił etap takiej wewnętrznej rozterki, takiego przelatywania całego życia, jak to się czasami mówi o osobach, które przeżyły śmierć kliniczną i przed oczami przeleciało im całe życie, co zrobiły dobrze a co źle.
I chociaż mam za sobą kilka gruntownych spowiedzi oraz gdy przypomnę sobie jakiś nie wyznany grzech z przeszłości, to mówię o tym w konfensjonale, to nadal czuje że przeszłość na barkach, myśli z przeszłości nie dają mi spokoju, atakują mnie, jak ja to a tamto mogłem zrobić. Dodatkowo przyplątały się problemy finansowe.
Spowiednicy dają mi znać, że to dlatego, że nie mogę zawierzyć Bożemu Miłosierdziu.
Często odmawiam koronkę do Miłosierdzia Bożego, na każdym swoim kroku mówię Jezu Ufam Tobie, zasypiając mówię chyba z 500 razy Jezu Ufam Tobie, każdy problem powierzam Panu mówiąc Jezu, Ty się tym zajmij. I powinienem być spokojny, wiedząc, że jest ze mną Pan, więc czego mógłbym się bać. A jednak, obawiam się tylko, że to tylko słowa, a nie moja postawa, stan mojego serca.
Jak naprawdę zawierzyć Panu Jezusowi? Co czynić, by serce przekonało się prawdziwie? Nawet św. Piotr, nawoływany przez Jezusa by poszedł do niego po wodzie, zaczął tonąć, więc pełne zawierzenie nie było proste nawet dla apostołów, jednak ja tak bardzo chce zawierzyć, bo wtedy wiem, że wszystko będzie takie jak ma być, a ja będę szczęśliwy a ze mną moja rodzina.
Jezu, ufam Tobie i pragnę by było to takie prawdziwe.

Jak?

 Tematy Autor  Data
 Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy EmGie 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy EmGie 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy EmGie 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy wojtek 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy Venus 
  Re: Jak zawierzyć Miłosierdziu? nowy EmGie 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: