logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czuję się opuszczony przez Boga.
Autor: luki722 (---.zapnet-isp.net)
Data:   2013-09-20 20:11

Witam, około miesiąc temu postanowiłem odmawiać codziennie różaniec - daną tajemnicę przypadającą na dany dzień. Chciałem w ten sposób modlić się regularnie a jednocześnie starać się być bliżej Boga i Matki Bożej (słyszałem,że różaniec ma wielką moc). W modlitwach prosiłem o błogosławieństwo dla całej rodziny, znajomych, bliskich zmarłych. Dla siebie o błogosławieństwo Boże na dany dzień, o radość życia, wypełnianie woli Bożej w moim życiu. Wierzyłem, że dzięki modlitwie będzie mi łatwiej znosić trudności w życiu i ogólnie będzie lepiej. Teraz patrząc z perspektywy miesiąca nie wiele się zmieniło. Czasami jest nawet gorzej. W szkole nie mogę się dogadać z ludźmi, nauczyciele się czasami czepiają bez powodu, nawet w domu nie mogę się porozumieć z rodziną. W środę byłem u spowiedzi (2 raz w ciągu miesiąca, 1 raz byłem w 1 piątek). Od tego czasu codziennie spotykają minie różne trudności i przykrości. To naprawdę trudne. Czasem nie mam już sił. Mam wrażenie,że Bóg o mnie zapomniał, nie chce mi pomagać. Może to tylko sztuczki szatana aby odciągnąć mnie od modlitwy i spowiedzi. Sam już nie wiem.

 Tematy Autor  Data
 Czuję się opuszczony przez Boga. nowy luki722 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Malina:) 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Tionne 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Mirek 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy wiktoria 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Adam 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Ziuta 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Joanna 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy ja 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy orelka 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy O. Jan, omi 
  Re: Czuję się opuszczony przez Boga. nowy Venus 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: