logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zazdrość, jak się jej pozbyć?
Autor: Agata (---.elblag.vectranet.pl)
Data:   2017-04-08 22:11

Jak w temacie. Już naprawdę nie wiem co robić. Zacznę od tego, że w życiu nie układa mi się najlepiej. Pochodzę z biednej rodziny i małego miasta, zawsze marzyłam o dobrych studiach, ale niestety brak pieniędzy mi na nie nie pozwolił. Jakiejkolwiek pracy szukałam dwa lata, niestety nikt mnie nigdzie nie chciał, wszyscy zbywali mnie ironicznym uśmiechem ,,chyba sobie żartujesz, że mielibyśmy ciebie przyjąć''. Pracy nie znalazłam, żyję na koszt rodziców. Do tego natura/ przypadek/ Bóg(?) obdarzył mnie wyjątkowo paskudną twarzą, nie nadaję się do pracy wśród ludzi. Jestem samotna, nigdy nikt nie zainteresował się mną. Kiedyś pisałam sporo z chłopakiem w internecie, wszystko skończyło się gdy zobaczył mnie ,,na żywo''.

Teraz przechodząc do głównego problemu. Wokół siebie wciąż widzę pięknych, szczęśliwych ludzi, połowa moich znajomych jest zaręczona, ma dobrą pracę, dużo przyjaciół, pieniędzy. Nawet nie chodzi o to, że chciałabym być jak oni/one, bo wiem, że pewne rzeczy są niemożliwe. Jedyne co to chciałabym potrafić cieszyć się ich szczęściem, naprawdę szczerze gratulować im kolejnych sukcesów. Zamiast tego czuję rozdzierające uczucie zazdrości i nienawiści, do nich, do siebie, do losu, do Boga.

Modlitwa nie pomaga, nic nie pomaga.

 Tematy Autor  Data
 Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Agata 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Estera 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Alina 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy m. 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Martyna 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Estera 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Andrzej 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Mateusz 
  Re: Zazdrość, jak się jej pozbyć? nowy Łucja 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: