logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę?
Autor: Pati32 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2018-12-19 00:35

Spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Jestem ze swoim narzeczonym 3 lata, od kilku miesięcy jesteśmy zaręczeni. Mieszkamy w tym samym bloku- on w swoim mieszkaniu, ja w swoim, pochodzimy z różnych części Polski. Jak dotąd nasz związek był bardzo udany, nie było mowy z jego strony o jakichś zdradach, z mojej tym bardziej, bo bardzo go kocham i czekam jedynie na niego. Mój narzeczony ma kuzyna, którego rok temu opuściła żona za niemoralne prowadzenie się, za chodzenie po agencjach, za nadmierne picie alkoholu. W święta ten kuzyn został sam, więc my organizując wspólnie wigilię postanowiliśmy zaprosić go do siebie na święta, by nie był sam. Kuzyn został na czas świąt w mieszkaniu narzeczonego, oczywiście w II dzień świąt postawił alkohol, ja poszłam już do swojego mieszkania. Jakoś tak się złożyło, że kuzyn chciał pokazać narzeczonemu swoje mieszkanie, więc pojechali tam, nie było ich dwa dni, po powrocie wyszło na jaw, ze mój narzeczony... dał się zwabić na noc z prostytutkami, które ten kuzyn wynajął!!! Mój narzeczony tłumaczy się, ze to przez alkohol, ze nie potrafił odmówić, poza tym, głupio mu było, bo kuzyn już za nie zapłacił. Od tamtej pory nie poznaję narzeczonego, on zupełnie jakby nic się nie stało, wczesniej strasznie piętnował zdradę i życie swego kuzyna, to, ze zniszczył rodzinę, ze tak się niemoralnie prowadził, ze był żonę itp. A teraz mi mówi, ze wszystkie kobiety to k..., ze kuzyn miał rację. Codziennie widuje się teraz z kuzynem, mnie oznajmił, bym zapomniała, co zrobił, bo nie jesteśmy małzeństwem i to się nie liczy. Ja natomiast czuję się zdradzona, czuję się okropnie, zniszczyli mi święta, nie poznaję mojego narzeczonego, który nigdy taki nie był! Był to porządny człoiek, mający moralne zasad, wierzący, szanujący ponad wszystko rodzinę. Mam ochotę zerwać zaręczyny, boję się, zę on może mi zniszczyć życie i przyszłym naszym dzieciom teraz, kiedy wpadł w coś takiego. On mówi zupełnie teraz jak jego kuzyn- z pogardą o kobietach, że tylko do tego się nadają, ze ja też się zmienię na gorsze po ślubie. Jak to możliwe, by on chciał wszystko przekreslić? Czy warto ratować to narzeczeństwo? Czy wybaczyć te 2 noce z tymi kobietami z agencji? Co zrobić? Jak go ratować?

 Tematy Autor  Data
 Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Pati32 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Hanna 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy lola 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy B. 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Maja 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy G_JP 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy MM 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Rosalinda 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Pati32 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Asia 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Rosalinda 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Marzena 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy MM 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Tionne 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Pati32 
  Re: Czy wybaczyć narzeczonemu zdradę? nowy Rosalinda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: