logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu.
Autor: po prostu (---.eaw.com.pl)
Data:   2019-09-03 13:52

To prawda, B. Kiedyś się męczyłam, czy do produkcji mojego kremu czasem nie użyto komórek macierzystych z zabitych nienarodzonych dzieci. W składzie nic nie było o tym, ale miałam wątpliwości. Bardzo długo analizowałam ten skład, posiłkując się internetem, ale nie mogłam nic znaleźć. Mimo to miałam lęki, bo krem bardzo dobrze mi służył. W końcu zapytałam kapłana, teologa moralnego. Powiedział dokładnie to, co Ty, B., czyli, że: jeśli nie czytam nic w składzie, mogę być spokojna; gdybym natomiast wiedziała, że te komórki tam są, a mimo to kupowałabym taki krem, to wtedy byłby to grzech.

Osobiście, na ile to możliwe, staram się też nie kupować towarów produkcji chińskiej, a ostatnio także tych z Bangladeszu. Warunki pracy Chińczyków są straszliwe i uwłaczają ludzkiej godności. W Bangladeszu podobnie - a dodatkowo, do pracy tam wykorzystuje się dzieci. Jakiś czas temu dowiedziałam się również, że orzechy nerkowca są ręcznie rozłupywane i wykorzystywane są do tego m.in. dzieci. Ludzie przy tej pracy mają rany na rękach, bo wnętrze skorupy wraz z orzechem jest pełne żrącego soku. Nie kupuję orzechów nerkowca. Równie zdrowe i pyszne są orzechy włoskie.

 Tematy Autor  Data
 Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Wiktor 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Mateusz 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy sstaszek 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Hanna 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy B. 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy po prostu 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Malgosi3 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Pepsi 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy Ј 
  Re: Odpowiedzialność klienta za sposób produkcji produktu. nowy www.lifesitenews.com 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: