logo
Sobota, 04 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Sens życia.
Autor: Anna (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-28 18:58

Żaden z Ciebie fanatyk ani dziwak. Takie rozważania miewam codziennie odkąd skończyłam 19 lat. Teraz mam 27 a chcę tylko więcej ;)
Nie wątp w kontynuację życia po śmierci. Dar życia i możliwość przebywania na tej planecie jest tak przedziwnym tworem, że to dowód sam w sobie na to, że śmierć niczego nie kończy. Nasza świadomość bycia tu i teraz, złożona emocjonalność, intelekt, to że jedno wynika z drugiego, stale pokazuje, że to wszystko nie jest dziełem przypadku. Pomyśl o tym, że kiedy byłeś płodem Twój cały świat wyglądał zupełnie inaczej. Czy kiedykolwiek pomyślałbyś, że zaczniesz wykorzystywać płuca do łapania oddechu i będziesz poruszał się na dwóch nogach? Tak samo będzie z życiem wiecznym (klik).
Nie rezygnuj z Kościoła i Sakramentów. Do niego nie chodzisz dla księdza czy poruszającego kazania. Potrzebujesz Eucharystii oraz Spowiedzi. Natomiast Dusze w Czyśćcu cierpiące oraz niewierzący potrzebują Twojej modlitwy, Daru Komunii Świętej oraz odpustów (klik).
Kościoł to Jezus. Nigdy tego nie rozdzielaj, ponieważ z takim myśleniem wiele tracisz.

 Tematy Autor  Data
 Sens życia. nowy prime (59 l.) 
  Re: Sens życia. nowy Katarzyna 
  Re: Sens życia. nowy Kalina 
  Re: Sens życia. nowy Ј 
  Re: Sens życia. nowy Dorota 
  Re: Sens życia. nowy prime 
  Re: Sens życia. nowy Renata ewangelikalna 
  Re: Sens życia. nowy A2 
  Re: Sens życia. nowy Anna 
  Re: Sens życia. nowy Dorota 
  Re: Sens życia. nowy Estera 
  Re: Sens życia. nowy Benia 
  Re: Sens życia. nowy B. 
  Re: Sens życia. nowy Asia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: