logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów.
Autor: Emi. (---.centertel.pl)
Data:   2021-12-28 18:37

Hej :)
Rozumiem Cię dobrze, jeśli chodzi o tę "zazdrość drugiemu łaski Bożej". Jakkolwiek to nic dobrego, sama nieraz doświadczam. Potem nieraz Pan Bóg robi pstryczka w nos za zwątpienie i daje jakąś choćby małą rzecz.
Co do pracy - ta też nieraz może być krzyżem, jaki niesiemy. Obawiam się, że może być mi trudno dać Ci radę, bo za mało konkretów. Czy starałeś się zdobyć wykształcenie w kierunku wymarzonej pracy? Czy próbowałeś np. przeprowadzki w inne miejsce? Dziś ludzie zmieniają ścieżkę kariery nawet w późnym wieku i nie jest to dziwne. Jeśli mimo prób się nie udaje, być może to znak od Boga, że praca w Twoim życiu powinna być dodatkiem, a nie powołaniem głównym?
Dodam jeszcze, że każda praca czasem bywa krzyżykiem. Ja niby mam tę wymarzoną, niby prestiżową, ale czasem i w niej ocieram się o stany depresyjne. Pieniądze może też są, ale co z tego, jak przez inne kłopoty życiowe i rodzinne rozchodzą się na rzeczy kompletnie inne aniżeli przyjemności czy choćby podstawowe potrzeby (nadal mieszkam w wynajętym, bo nie stać mnie na własne, nie mam samochodu).
W kwestii pracy / finansów, polecam Ci także rekolekcje CROWN ("Rekolekcje Finanse po Bożemu"). Odbywają się online, cyklicznie. Mnie na początku zdawało się, że nic to nie daje, ale z czasem odkryłam, że dużo zmieniło się moje nastawienie do pieniędzy, materialnej sfery życia. Są na nich omawiane też kwestie związane stricte z pracą i jej sensem. Można skorzystać także z indywidualnej konsultacji z fachowcem.
Powodzenia :)

 Tematy Autor  Data
 Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Sfrustrowany 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Emi. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Pytanie 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Estera 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Mateusz 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy E. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy A. 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Sfrustrowany 
  Re: Praca moich marzeń - projektant samochodów. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: