logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Zabiłam w sobie Boga.
Autor: Trzymaj sie (---.centertel.pl)
Data:   2022-05-28 14:22

Dopóki jesteś na Ziemi to zawsze masz szansę na zmianę i Niebo. Nie potępiaj sama siebie za życia. W ten sposób dajesz satysfakcję szatanowi. Wyspowiadałaś się i to już przeszłość. Nie powinniśmy wątpić w Boże Miłosierdzie. Przeczytaj Dzienniczek Św. Faustyny. Tam usłyszysz słowa prawdziwego Boga a nie Twoje złudne projekcje.
"Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją" (Iz 1,18).
"Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone a którym zatrzymacie, są im zatrzymane" (J 20,23).
Możliwe, że trudno Ci zaakceptować fakt popełnienia grzechu i masz problem przed samą sobą, że zraniłaś siebie i zrobiłaś coś co było niezgodne z Twoim etosem. Nie potrzebujesz już Bożego wybaczenia, ponieważ sam Jezus zapewnia nas, że nie ma grzechu, którego nie wybaczy. Grzech przeciwko Duchowi Świętemu polega na tym, że trwamy w niezmiennej postawie zatwardziałości serca. Zawsze jest to wybór człowieka a nie niemożność wybaczenia jakiegoś grzechu przez Boga.
To czego potrzebujesz to przebaczenia sobie samej. Tego, że zawiodłaś samą siebie. Uznaj to, że zrobiłaś coś niezgodnego ze sobą i postaraj się odzyskać godność przed samą sobą. Nie uciekaj przed tym i nie zrzucaj winy na Boga, że to niby On nie może Ci przebaczyć. To odciąga Cię od głównego problemu. Jeżeli tkwisz w błędnym schemacie myślowym to skorzystaj właśnie z katolickiego psychoterapeuty, który pomoże Ci to zauważyć i zmienić postawę.
Pamiętaj, wiele osób w tym też i ja mówi Ci, że Bóg już Ci przebaczył. Jednak to od Ciebie zależy czy chcesz przyjąć to przebaczenie. Od razu powiem Ci, że nie warto nie przyjmować. W życiu każdy upadł. Chodzi o to, żeby człowiek potrafił wstać i nie stracił szacunku do samego siebie. Ziemia to czas dojrzewania do miłości, czas nauki.
Otrzymałaś trudną lekcje. Teraz nadszedł czas, żeby przemienić w dobro to co wydaje się po ludzku przegrane ;)

 Tematy Autor  Data
 Zabiłam w sobie Boga. nowy jagoda 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Estera 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy nowy 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Hanna 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Aneta 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy jagoda 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy nowy 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Estera 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Joanna 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Jola 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy jagoda 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy nowy 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Estera 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Hanna 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Joanna 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Marek 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy bdk 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy jagoda 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy farfalla 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Joanna 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy nowy 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy Trzymaj sie 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy evi 
  Re: Zabiłam w sobie Boga. nowy lubelak 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: