logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: Rencista (---.centertel.pl)
Data:   2021-01-07 16:44

Nie pracuję od ponad roku. Zasoby finansowe skurczyły się do zera i wszedłem w kredyt bankowy, który tez się kiedyś skończy. Mam wydatki większe niż wpływy z renty.
Szukam pracy. Zmówiłem Nowennę pod wstawiennictwem Escrivy.
Było jedno ogłoszenie - stróż nocny, ale na jakiejś wiosce, a jestem niemobilny. Potem bliżej magazynier, ale okazało się że już mają i szukają mechanika, na czym się kompletnie nie znam. Następna praca to bardzo, bardzo wyczerpu0ująca, od świtu do nocy sortowanie owoców, bez przerwy a ja muszę chodzić na zastrzyki. Następna praca - pomocnik ślusarza, nie odzywają się.

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: Ona (---.146.163.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-01-07 18:01

Nowenna nie działa magicznie, to nie targ: ja Ci Panie Boże nowennę, a Ty mi pracę. Szukałam pracy przez 3 miesiące, w tym czasie wysłałam ponad 100 aplikacji. Jeśli w czasie roku znalazłeś 5 ogłoszeń, to chyba trzeba zmienić proporcje: mniej modlitwy, więcej szukania: internet, gazety lokalne, poczta pantoflowa, można objechać okoliczne zakłady zostawiając swoje CV. Szukanie pracy jest dołujące, nie jest teraz łatwo, ale nie ma się co zniechęcać. To nic nie da. Powodzenia

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: Marek Piotrowski (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-01-07 23:08

No proszę, cóż za zaskoczenie: okazało się, że modlitwa nie działa tak, jak automat do kanapek (wrzucasz pieniądz, dostajesz kanapkę).
Módl się i staraj się znaleźć pracę, ale nie na tej zasadzie.

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: bn (---.vps.ovh.net)
Data:   2021-01-08 08:39

Czy próbowałeś szukac pracy zdalnej? Na tego typu oferty trzeba jednak uważać bo niektóre sa oszustwami których celem jest wyłudzenie danych osobowych. Najlepiej szukac sprawdzonych firm, dzwonić i pytać czy jest możliwośc pracy zdalnej lub czy po jakims czasie można przejść na system zdalny. Najlepiej poradź się doradcy zawodowego np. w powiatowym/ wojewódzkim urzędzie pracy Teraz jest sporo ofert dla osób z orzeczeniem, sa organizowane różne staże, prace interwencyjne i projekty aktywizacyjne. Poza tym pytaj znajomych, przeszukuj portale z ofertami pracy itd. Może też praca dorywcza.

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: Ona (---.centertel.pl)
Data:   2021-01-15 18:25

Skoro jesteś rencistą to zapewne posiadasz orzeczenie. Na facebooku czasami są różne ogłoszenia pracy w roznych miastach. Trzeba wpisać dla przykladu:. "Praca np. Kielce" mozna sie na takich grupach oglosić ze szuka sie pracy. Są strony internetowe dla osób niepełnosprawnych gdzie możesz też spróbować podać Cv. Trzeba poszukac w wyszukiwarce google. Może ktoś się do Ciebie odezwie.

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: Tea (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-01-15 20:11

Skąd wiesz, że nie pomogła? Bóg wysłuchał Twojej modlitwy. Zaufaj Mu. Podziękuj za to, co masz. Nie zazdrość tym, którzy mają pracę. Nie krytykuj tych, którym się lepiej powodzi. Podziękuj za pracę, którą dostaniesz. Na odpowiednią, godziwą pracę trzeba czasem trochę dłużej poczekać.

 Re: Byłem pewien że nowenna pomoże, a tu nic.
Autor: M (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2021-01-20 20:09

Nie poddawaj się. Jeśli jesteś z większej miejscowości, aplikuj na wiele ogłoszeń, jak najwięcej się da. Ja szukałam pracy ponad rok, wysłałam ponad 400 CV, może nawet i tysiąc. Nie jestem zadowolona z obecnej pracy, ale nie poddaję się, szukam dalej. Też odmawiałam nowennę i to nie jedną. Wierzę, że mi pomogły.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: