logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Kto się pastwi nade mną?
Autor: Alina (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2018-09-14 23:20

No właśnie, zmień towarzystwo, na takie które będzie Cię wspierać, a nie dołować.
Miej swój rozum! Szatan podsycał niepokój u Adama i Ewy i oni w końcu ulegli, i sprzeciwili się Bogu, schodząc na złą ścieżkę. Zły duch czasem przemawia przez człowieka czy to złego, czy głupiego.
Twoi koledzy, mimo że mają prawie 40 lat w swojej wypowiedzi wykazali się wyjątkową niedojrzałością. Ponieważ obawiam się, że masz zaniżone poczucie własnej wartości, przejmujesz się takimi opiniami i uznajesz je za prawdziwe. Takim sposobem każdy głupiec może Tobą manipulować, bo co powie, to Ty przyjmujesz to jako prawdę absolutną.
Zacznij się szanować. Odbuduj swoje poczucie własnej wartości. Jeżeli Ty siebie nie pokochasz, nikt tego nie zrobi za Ciebie. Tak jak powiedziałam wcześniej, życie jest cudem, jest darem. Każdy z nas przechodzi przez trudności i nie licytuj się, kto ma lepiej a kto gorzej, bo najprawdopodobniej, ku Twojemu zaskoczeniu (i mam nadzieję: zawstydzeniu, że narzekałaś), wiele osób chciałoby być na Twoim miejscu. Jak któraś mądra poprzedniczka napisała: zacznij doceniać to co masz. A gdy przychodzi zwątpienie, każdą negatywną myśl obalaj pozytywną, np. jestem sama, nie mam męża -> teraz jestem sama, korzystam z czasu wolnego wedle swojego uznania, mogę robić co chcę i kiedy chcę, mogę rozwijać swoje zainteresowania i spełniać się w wybranym kierunku a kto wie, może po drodze spotkam człowieka odpowiedniego dla mnie. Uśmiechaj się do ludzi. Negatywnym nastawieniem nic nie zadziałasz.

Szybkiego powrotu do zdrowia po operacji, jeżeli taka się wydarzy. Buzia do Słońca!

 Tematy Autor  Data
 Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Przegrana 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy A2 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Alina 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy zuza 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy Biedronka 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy orelka 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy Ina 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy Estera 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy Alina 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy Robson 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy ktoś tam 
  Re: Kto się pastwi nade mną? nowy B. 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Estera 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Przegrana 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Hanna 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Tionne 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Estera 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Mick 
  Re: Bóg mnie nienawidzi czy jest sadystą? nowy Agata 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: