logo
Sobota, 24 lutego 2024 r.
imieniny:
Boguty, Bogusza, Macieja, Modesty, Etelberta – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
artykuł sponsorowany
Pierścionek zaręczynowy z sercem - wyjątkowy symbol wyjątkowego uczucia
 


Walentynki za pasem, a atmosfera pomimo zimowej aury staje się coraz bardziej gorąca. Wszechobecna czerwień i serca - mniejsze i większe, papierowe i pluszowe czy w formie słodkich wypieków - zalewają witryny sklepowe. Walentynkowy nastrój nie mógł ominąć również branży jubilerskiej. Jakie propozycje czekają na zakochanych?

 

Pierścionek w kształcie serca - hit czy kit?

 

Wybór idealnego szlifu kamienia szlachetnego nie należy do najłatwiejszych. Do wyboru są m.in. warianty: okrągły, owalny, szmaragdowy, poduszkowy i w formie markizy oraz serca. Podejmując decyzję, warto kierować się przede wszystkim… sercem. Pierścionek zaręczynowy z kamieniem nawiązującym wyglądem do kształtu serca może być oryginalny i urzekający. Przypadnie do gustu zarówno kobiecie, która jest odważna i stara się podążać własną drogą, jak i tej, w której drzemie dusza prawdziwej romantyczki. Nie bez powodu klejnot w kształcie serca pojawił się np. w oryginalnym pierścionku samej Lady Gagi!

 

 


Dwukolorowy pierścionek z sercem to nowoczesny projekt z romantycznym pierwiastkiem

 

Rezygnując z klasycznego, złotego pierścionka z okrągłym brylantem w koronie, trzeba zamykać się na inne, często nawet awangardowe propozycje. Złoty pierścionek zaręczynowy z topazowym sercem prezentuje się zjawiskowo i nie odbiega urokiem nawet od ikonicznych wyrobów oglądanych na szklanym ekranie, znanych komedii romantycznych. Dzięki zróżnicowanej ofercie salonów jubilerskich każdy znajdzie model idealny dla swojej wybranki. Możliwość personalizacji pierścionka zaręczynowego od A do Z to z kolei ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów.

 

Pierścionek zaręczynowy z sercem: szafirowym, morganitowym, a może topazowym?

 

Symbolika serca jest dość wymowna. Pierścionek z kamieniem w kształcie serca - kojarzony z beztroską, młodzieńczą świeżością i lekkością - zobowiązuje. Podkreśla spontaniczność uczucia i może nawiązywać do dziewczęcego uroku wybranki. Szlif typu serce jest niebanalny, odważny, a jednocześnie romantyczny. Podkreśli piękno kobiety, da wyraz czułości i odzwierciedli akt oddania.

 

Na jaki kamień warto się zdecydować? Nie oszukujmy się - prócz walorów estetycznych często liczy się też cena. Koszt zależy m.in. od tego, z jakiego kruszcu i z jakim klejnotem będzie wyrób, ale prawdziwej wartości emocjonalnej oszacować się nie da. Cieszące się popularnością diamenty to propozycja dla tych, którzy lubią łączyć tradycję z nowoczesnością. Uniwersalny i ponadczasowy brylant w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem przypadnie do gustu paniom w każdym wieku. Z kolei szafirowe serce, majestatyczne i dostojne, otoczone diamentami, przypominające poniekąd słynny pierścionek zaręczynowy Księżnej Diany, podkreśli walory kobiecej urody i doda właścicielce powabu i pewności siebie. Pierścionek zaręczynowy z sercem znajdziesz na przykład w ofercie jubilera Savicki: https://savicki.pl/pierscionki-ze-szlifem-serce.

 

Duet idealny: pierścionek zaręczynowy i obrączka ślubna

 

Jeśli dbasz o detale i wiesz, że Twoja wybranka też zwraca na nie uwagę, możesz pójść o krok dalej i wybrać pierścionek zaręczynowy z kolekcji z dedykowanymi obrączkami ślubnymi. To ukłon w stronę zakochanych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania oraz dbają o spójny wygląd swojej biżuterii.

 

Pierścionek zaręczynowy z klejnotem w szlifie serce w każdej odsłonie prezentuje się subtelnie i romantycznie. Połączenie drogocennego kruszcu z urzekającym pięknem kamieni szlachetnych, np. olśniewającym swoim blaskiem brylantem, wielobarwnym topazem czy wyrazistym szafirem, z pewnością oczaruje niejedno niewieście serce!

 

[artykuł sponsorowany]

 
Zobacz także

___________________

 reklama
Działanie dobrych i złych duchów
Działanie dobrych i złych duchów
Krzysztof Wons SDS