logo
Piątek, 30 października 2020 r.
imieniny:
Augustyny, Przemysława, Marcela, Zenobii – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Aleksandra Demiańczyk
Planowanie rodziny dla nowoczesnych kobiet
materiał własny
 


Planowanie rodziny dla nowoczesnych kobiet
 
Zdrowy styl życia to ostatnio bardzo popularne hasło często głoszone i promowane przez massmedia, organizacje, lekarzy itp. Z różnych źródeł dowiadujemy się, że zdrowo żyje tylko, co drugi z nas. Ale ile osób tak naprawdę żyje zdrowo?
Aby zapewnić sobie długie i zdrowe życie należy stosować racjonalną dietę, mieć odpowiednią dawkę ruch najlepiej na świeżym powietrzu, wysypiać się. Lecz jest jeszcze jeden aspekt często pomijany, choć bardzo ważny.
Dla kobiet warunkiem dobrego samopoczucia, oprócz wyżej wymienionych czynników, jest odpowiednia metoda regulacji poczęć. Musi ona być skuteczna i prosta. Nie może ona również oddziaływać negatywnie na zdrowie i samopoczucie kobiety. Takie warunki powinna spełniać idealna metoda regulacji poczęć.
 
Metodami zdrowymi i nieingerującymi w delikatną naturę kobiety są naturalne metody planowania rodziny, gdzie wyróżniamy ich kilka: metoda termiczna, metoda objawowo-termiczna i w jej zakresie wyróżnia się kilka metod: angielska, prof. Rotzera, metoda Holta.
Aby stosować naturalne metody planowania rodziny kobieta musi obserwować swój organizm, poznać jego działanie. Po uzyskaniu tej wiedzy kobieta może z radością obserwować cykliczne zmiany zachodzące w jej organizmie i pozwoli jej na cieszenie się kobiecością.
 
Otaczamy się, co raz bardziej nowoczesnymi sprzętami, żyjemy szybko i intensywnie. Także i w sferze naturalnego planowania rodziny można być nowoczesnym i iść z biegiem czasu.
Pozwala na to nowoczesna metoda regulacji poczęć z urządzeniami Lady-Comp, Baby-Comp i pearly niemieckiej firmy Valley Electronics! Urządzenia te służą do dokładnego określania dni płodnych i niepłodnych. Podstawę stanowi codzienny pomiar temperatury. Codzienny raport płodności dostarczany przez Lady-Comp, Baby-Comp lub pearly jest pewny w 99,3 %!
W skali indeksu Pearla urządzenia osiągają wynik 0,7. Urządzenia pozytywnie przeszły wszelkie badania kliniczne a o ich skuteczności, niezwykłej łatwości w użyciu oraz pozytywnym wpływie na organizm mogą zaświadczyć dziesiątki tysięcy kobiet na świecie używające Lady-Comp, Baby-Comp i pearly już od 20 lat.
 
Codzienne pomiary temperatury zabierają tylko 60 sekund, wynik pomiaru jest podawany z dokładnością do 0,01°C a urządzenie po nastawieniu budzika obudzi o danej porze. Po pomiarze temperatury pokazywany jest natychmiast raport płodności w sposób przejrzysty i czytelny: światło zielone – dni niepłodne, światło czerwone – dni płodne.
Urządzenia Lady-Comp i pearly są skierowane do kobiet, które pragną naturalnej, zdrowej (brak efektów ubocznych) i skutecznej (indeks Pearla równy 0,7=skuteczność 99,3%) regulacji poczęć a chęć posiadania potomstwa odkładają na później.
Urządzenie Baby-Comp jest skierowane natomiast do par, które planują dziecko. Posiada ono, oprócz wyżej wymienionych funkcji, możliwość wskazania dni najbardziej płodnych (dni owulacji), wbudowany test ciążowy, funkcję prognozy płci dziecka oraz funkcję wskazywania niewydolności ciałka żółtego, będącego często powodem problemów z poczęciem. Baby-Comp jest nieocenioną pomocą dla par dążących do poczęcia potomstwa.
 
Faktem godnym podkreślenia jest sposób działania Lady-Comp i Baby-Comp. Otóż metoda działania opiera się na metodzie termicznej wspartej najnowszą elektroniką i perfekcyjnym oprogramowaniem oraz bazą danych liczącą setki tysięcy cykli zbadanych kobiet umieszczonych w pamięci każdego urządzenia. Przez pierwszych kilka dni działania urządzenie uczy się cyklu kobiety, porównuje go z innymi cyklami i dzięki rozpoznaniu momentu, w którym znajduje się naturalny cykl kobiety, wskazuje odpowiednie informacje.
 
Teraz każda kobieta może stosować naturalne planowanie rodziny.
Lady-Comp, Baby-Comp i pearly to urządzenia zapewniające zdrowe i naturalne planowanie rodziny z wysoką skutecznością 99,3%!
 

Aleksandra Demiańczyk
mgr nauk biologicznych
www.metodynaturalne.pl
 
Zobacz także
Jean Vanier
Dla wielu osób żyjących w celibacie najtrudniejsza jest samotność. Jak nadać jej sens? Niezależnie od tego, czy żyjemy w małżeństwie czy nie, fundamentalnym cierpieniem istoty ludzkiej jest poczucie osamotnienia, niebycia kochanym i sądzenie, że nigdy nim się nie będzie. Odkrywając ciemności i lęki, jakie w nas są, jedni pogrążają się w smutku, inni rozwijają swoje super-ego lub uciekają w intelekt, estetykę, pracę lub bezpośrednie przyjemności...
 
Mariusz Furgał
Dziecko zawsze bardzo intensywnie przeżywa to, co dzieje się pomiędzy rodzicami. Nie potrafi sobie radzić z emocjami tak jak dorośli. Nie umie się zdystansować, nie może pójść z kolegami na piwo ani też uciec od swojej rodziny. W systemie, którym jest rodzina, bywa ono najbardziej wrażliwym elementem...
 
ks. Bogdan Giemza SDS
To pytanie stawia Jezus Chrystus w zakończeniu zachęty do wytrwałej i nieustannej modlitwy. Co skłania, aby postawić je na nowo na początku XXI wieku? Dlaczego to pytanie nie może być obojętne uczniom Chrystusa na przełomie tysiącleci? Sądzę, że jest wiele powodów pytanie to uzasadniających. Zwrócę uwagę tylko na niektóre przyczyny, chociaż ich lista jest obszerniejsza. Pragnę przy tym zachęcić do próby osobistej odpowiedzi na postawione pytania...
 
 
___________________
 
 reklama